فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

آیا اکستنشن مژه با موی طبیعی حساسیت ایجاد می کند؟

اکستنشن مژه با موی طبیعی
  • 14 می 2018
  • بدون نظر
  • 899 بازدید

آیا اکستنشن مژه با موی طبیعی حساسیت ایجاد می کند؟

بسیاری از افرادی که دچار ریزش مژه می گردند و یا به طور طبیعی مژه کم پشتی دارند اقدام به اکستنشن مژه می نمایند که عوارض بسیاری  را برای آنها در پی خواهد داشت اما باید دید که آیا اکستنشن مژه با موی طبیعی نیز حساسیت ایجاد میکند یا خیر؟

اکستنشن مژه با موی طبیعی انسان  و موی مصنوعی و با هر روشی فرد را دچار آلرژی یا حساسیت خواهد نمود زیرا این اکستنشن باعث تحریک پوست پلکها و چشم خواهد شد.

اکستنشن مژه با موی طبیعی

پوست پلک و چشم دارای حساسیت بالایی می باشد و انجام اکستنشن به روشهای مختلف باعث تحریک آنها خواهد شد و اگر انجام اکستنشن با وسایل غیر بهداشتی و در فضایی آلوده انجام گیرد این حساسیت را به چندین برابر خواهد رساند و باعث عفونتهای شدید چشمی خواهد گردید.

استفاده از مژه های مصنوعی نیز به دلیل وجود چسب های شیمیایی و مواد نگهدارنده خود دلیلی برای ایجاد حساسیت می گردد و چسب موجود در این مژه های مصنوعی باعث آلرژی در پوست پلک خواهد شد.

استفاده از اکستنشن موی طبیعی برای مژه چه عوارضی به همراه دارد؟

اکستنشن مژه با هر مویی چه طبیعی و چه مصنوعی باعث ایجاد خارش و درد در پلکها و چشم ها خواهد شد و احتمال ایجاد عفونت را بالا خواهد برد همچنین ممکن است سبب گردد تا بر روی پلک گل مژه ایجاد گردد .

علاوه بر اکستنشن مژه استفاده از مژه های مصنوعی نیز به دلیل اینکه با هر بار استفاده و کندن چسب تعدادی از مژه ها دچار ریزش می گردند نیز برای مژه نامناسب می باشد.

اکستنشن مژه به دلیل ایجاد التهاب بر روی مژه روش مناسبی برای جبران کم پشتی مژه نخواهد بود و درصد بالایی از افرادی که مبادرت به این کار می نمایند دچار مشکلات فراوان  چشمی و پلکی خواهند شد.

اکستنشن دائم مژه

افرادی که مبادرت به اکستنشن مژه برای دیگران می کنند همواره در پی ترفندی می باشند که افراد را به این کار ترغیب نمایند و معمولا این کار در محلهایی انجام می گیرد که از سلامت بهداشتی کافی برخوردار نمی باشند ، در هر صورت انجام اکستنشن مژه به هر نوع موی طبیعی و مصنوعی از نظر پزشکی قابل تایید نخواهد بود مگر آنکه انجام این عمل ضروری بوده و در مکانی انجام گیرد که مورد تایید پزشک معالج فرد باشد.

هر فردی برای جلوگیری از ریزش موی خود باید رژیم غذایی مناسبی در پیش گیرد و سبک زندگی خود را تغییر داده و از استرس دوری کند اما اگر دچار مشکل ریزش مو گردید فقط تحت نظر متخصص پوست و مو اقدامات درمانی لازم را صورت دهد.

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *