فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  آنچه درباره انواع جراحی زیبایی مایکل جکسون نمی دانید

  جراحی زیبایی مایکل جکسون
  • 27 ژوئن 2018
  • يك نظر
  • 2026 بازدید

  آنچه درباره انواع جراحی زیبایی مایکل جکسون نمی دانید

  افراد معروف و مشهوری چون بازیگران سینما و تلویزیون ، مجریان ، گزارشگران ، سیاستمداران و …. همواره از جمله افرادی هستند که به انواع عمل های زیبایی دست زده اند و طرفداران آنها علاقه دارند که از این عمل های زیبایی اطلاع داشته باشند ، از این رو در این مقاله جراحی زیبایی مایکل جکسون به عنوان معروف ترین موسیقی دان آمریکا مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  جراحی زیبایی مایکل جکسون

  در رابطه با جراحی زیبایی مایکل جکسون می توان عنوان نمود که این هنرمند ، سرگرمی ساز و موسیقی دان معروف ، محبوب ترین هنرمند جهان در طول تاریخ می باشد که پس از ارائه ی آثار خود به جهان در اواسط دهه ی 80 ، پوست جکسون شروع به روشن تر شدن کرد و شکل بینی و چهره اش دست خوش تغییرات زیادی به واسطه عمل های زیبایی متعددی که انجام داد ،  گردید .

  جراحی زیبایی مایکل جکسون

  چندین پزشک جراح زیبایی معتقد بودند که در اواسط دهه ی 90 میلادی ، جکسون عمل های زیبایی پیشانی ، لب ، گونه و بینی انجام داده اما به جز جراحی بینی ، تمامی شایعات مربوط به عمل های زیبایی وی ، توسط جکسون و خانواده او رده شده است اما آنچه که از چهره ی جکسون مشهود بود ، گواه چیز دیگری بود ، زیرا پوست جکسون سفید شده بود ، گونه هایش برجسته ، چال چانه و چانه سازی در چهره او نیز به خوبی مشهود بود .

  اولین جراحی زیبایی مایکل جکسون

  اولین جراحی بینی جکسون در سن 20 سالگی او هنگامی که به گفته ی خود او ، در زمان تمرینات رقص دچار سانحه شده بود ، انجام شد و به دلیل مشکل در نفس کشیدن بعدا مورد جراحی مجدد قرار گرفت .

  بینی مایل جکسون پس از جراحی دوم برای بار سوم ، چهار و پنجمین بار نیز مورد جراحی بینی قرار گرفت ، به گونه ای که دیگر سوراخ های بینی او حالت مثلثی شکل پیدا کرده بودند .

  جراحی زیبایی مایکل جکسون

  لیفت پلک و برجسته سازی گونه های جکسون در همان سالی که بینی را برای بار سوم جراحی کرد ، انجام شد .

  پس از عمل زیبایی کاشت و پیوند چانه و چال چانه ، چهره ی جکسون کشیده تر شد و پس از آن با پوستی روشن در محافل عمومی ظاهر شد و ادعا کرد که به بیماری ویتیلیگو یا همان برص دچار شده است ، در سن 37 سالگی ، پوست جکسون کاملا سفید شده بود و پس از آن بود که از کلاه کیس استفاده کرد .

  جکسون تا پایان عمد خود انواع تزریقات ، پرکننده ها ، بوتاکس ، سفیدکننده های پوستی و برجسته سازی لب را برای چندین بار تجربه کرد  و در سال 2009 میلادی بر اثر مصرف مواد مخدر زیاد ، درگذشت .

  کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین

  یک پاسخ به “آنچه درباره انواع جراحی زیبایی مایکل جکسون نمی دانید”

  1. ستی گفت:

   در ضمن مورد ذکر هست که مایکل رنگ پوستشو تغییر داد اونم یک تا دو درجه پوستش قهوه ای روشن بوده و اینا همش گریمه و خودش هم توی مصاحبه هاش گفته که دوست ندارم پوستم مثل گاو خال خالی باشه چون بیماری نادری داشته در ضمن مایکل جکسون دقیقا روز کنسرتش فوت کرد ایشون شب کنسرت داشت ولی ساعت دوازده و بيست و شش دقیقه ی ظهر روز کنسرتش فوت کرد اخبارتون رو اصلاح کنید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *