شیردهی پس از پروتز سینه | آیا بعد از عمل پروتز سینه امکان شیردهی وجود دارد؟
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین
22221000
: شماره تماس

آیا امکان شیردهی پس از پروتز سینه وجود دارد؟

شیردهی پس از پروتز سینه
  • 21 ژانویه 2018
  • بدون نظر
  • 1130 بازدید

آیا امکان شیردهی پس از پروتز سینه وجود دارد؟

عمل زیبایی پروتز سینه با هدف ترمیم ، تغییر سایز و فرم دهی به سینه در زنان توسط جراح پلاستیک با جای گذاری پروتز مناسب صورت می پذیرد . در این نوع عمل می توان از انواع  پروتزهای سیلیکونی و آب نمکی استفاده نمود . بارداری و شیردهی پس از پروتز سینه از جمله مسائلی است که بانوان اغلب با آن درگیر می باشند.

جراح زیبایی پلاستیک ، با روش های مختلفی چون ؛ قرار گیری پروتز در وسط بافت سینه ، جداره ی قفسه ی سینه در پشت عضلات سینه و در زیر ماهیچه ی سینه و روی عضلات می تواند پروتز را در سینه قرار دهد .

چنانچه پس از انجام عمل پروتز سینه ، عارضه ای در پروتز جای گذاری شده به وجود آید ، می توان با عمل جراحی مجدد ، پروتز را برداشت و پروتز جدیدی جایگزین کرد .

عوارض نادر عمل پروتز سینه ، انقباض کپسولی ( احساس سفتی در بخشی از سینه ) و پارگی پروتز سینه  می باشد .

استفاده از پروتز های سیلیکونی که در دو نوع گرد و قطره اشکی وجود دارند و در اثر پارگی شکل خود را از دست نمی دهند ، بیشتر رایج می باشد .

انتخاب سایز مناسب پروتز سینه در عمل بزرگ کردن سینه باید با توجه به شرایط فیزیکی و سبک زندگی فرد متقاضی صورت پذیرد  .

عمل پروتز سینه

 امکان شیردهی پس از عمل پروتز سینه

با انجام جراحی زیبایی پروتز سینه زنان به راحتی می توانند باردار شوند و مانعی برای شیردهی پس از پروتز سینه توسط مادر وجود ندارد زیرا چنین زنان شیرده ای نیز مانند دیگر زنان بافت سینه ی آنان نیز در دوران بارداری و شیردهی بزرگ و کشیده خواهد شد و پس از پایان دوران شیردهی نیز ، بافت سینه کوچک و جمع خواهد شد .

اگر چه قرار گیری پروتز سینه با توجه به تشخیص پزشک ، فرم سینه و هدف متقاضی عمل زیبایی سینه متفاوت می باشد اما قرارگیری پروتز سینه در عضلات سینه برای مادران شیرده بهترین گزینه خواهد بود .

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *