فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  درمان افتادگی ابرو بعد از بوتاکس پیشانی

  بوتاکس پیشانی
  • 7 ژانویه 2019
  • بدون نظر
  • 7287 بازدید

  درمان افتادگی ابرو بعد از بوتاکس پیشانی

  علت افتادگی ابرو پس از بوتاکس پیشانی

  همانطور که میدانید این روزها افراد برای رسیدن به زیبایی روش های پزشکی بسیار زیادی را مد نظر میگیرند که یکی از آنها بوتاکس است. در واقع بوتاکس علاوه بر زیبایی درمان های دیگری دارد که یکی از شایع ترین آنها رفع چین و چروک می باشد. اما نکته ای که وجود دارد این است که برخی از افراد پس از بوتاکس پیشانی دچار افتادگی ابرو می شوند آیا میدانید علت چیست؟ در این راستا باید به شما بگوییم که به دلیل انحراف و قرار نگرفتن ماده بوتاکس در محلی که به این ژل نیاز دارد و همچنین نزدیک شدن بیش از حد چشم و ابرو این مسئله اتفاق می افتد که درمان های مخصوص به خود را دارد که پزشک مربوطه در اختیار شما خواهد گذاشت.

  بوتاکس پیشانی و افتادگی پلک و ابرو

  بوتاکس پیشانی و افتادگی پلک و ابرو

  چگونه افتادگی ابرو را درمان کنیم

  همانطور که گفته شد افتادگی ابرو دارای درمان های مخصوص به خود می باشد البته همواره توصیه می شود که پیشگیری بهتر از درمان است و در حین تزریق مقدار کافی و همچنین محل مناسبی را باید انتخاب کرد اما بهرحال این اتفاق امکان دارد رخ دهد، از همین رو شما باید به پزشکی متخصص مراجعه کنید تا درصدد راهی برای خروج مواد بوتاکس از ناحیه ای که در آن قرار گرفته باشد، حتی روش دیگری وجود دارد که با استفاده از آن و تزریق آن، مواد بوتاکس موجود در ناحیه مورد نظر را از بین می رود و دیگر نیاز به انجام اقدامات دیگر نمی باشد.

  افتادگی ابرو در اثر تزریق بوتاکس

  افتادگی ابرو در اثر تزریق بوتاکس

  طول درمان افتادگی ابرو بعد از تزریق بوتاکس چیست؟

  میدانید که افتادگی ابرو بعد از تزریق بوتاکس یکی از عوارضی است که به دلیل تزریق نامناسب و بی دقت این ژل به وجود می آید اما خوشبختانه راه هایی برای درمان آن به دنیا معرفی شده است که با کمک آن میتوانید این مشکل را برطرف کنید. اما سوالی که ذهن بسیاری از بیماران را به خود مشغول می کند این است که چقدر زمان نیاز است تا این مشکل برطرف شود؟ دقت داشته باشید به طور کلی طی 4 الی 6 هفته، زمان نیاز است تا بتوان این مشکل را برطرف کرد اما نکته اینجاست که در این مدت به دلیل افتادگی به وجود آمده حضور در جمع میتواند مقداری سخت باشد.

  کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

  برچسب‌ها:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *