فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

اثر بوتاکس در کدام قسمت بدن ماندگار تر است؟

ماندگاری بوتاکس در بدن
  • 3 ژانویه 2018
  • بدون نظر
  • 1197 بازدید

اثر بوتاکس در کدام قسمت بدن ماندگار تر است؟

بوتاکس یک روش غیرتهاجمی است که با تزریق آن به عضلات فعال و پرکار ، موجب ریلکس شدن عضلات شده در نتیجه خطوط و چین و چروک ها کاهش می یابند . تنها چین و چروک هایی که در اثر انقباض عضلات ایجاد می شوند (چروک های دینامیک) با تزریق بوتاکس برطرف خواهند شد . ماندگاری بوتاکس در بدن به نوع بوتاکس و بافت عضله ای قسمت تحت بوتاکس بستگی دارد.

به منظور استفاده از بوتاکس ، متخصص ، مقدار واحد لازم از بوتاکس را توسط سوزن های بسیار ریزی به زیر پوست و در عضله ی فعال با تکنیک خاصی تزریق می کند ، بلافاصله پس از تزریق تاثیر آن نمایان می گردد ، اما نتیجه ی نهایی آن پس از دو الی سه روز مشخص خواهد شد .

از بوتاکس جهت رفع چین چروک های صورت ، خطوط اخم ، خنده و پیشانی ، درمان میگرن ، برجسته سازی لب و گونه ها ، کاهش تعریق بیش از حد زیر بغل و کف دست ها و … استفاده می شود .

ماندگاری بوتاکس در بدن در کدام قسمت بیشتر است؟

ماندگاری بوتاکس در بدن معمولا بین ۲ الی ۶ ماه بوده که پس از این مدت ، اثر بوتاکس کم کم از بین می رود  و چروک ها دوباره ظاهر خواهند شد و لازم است که فرد به تزریق بوتاکس اقدام نماید .

مدت ماندگاری بوتاکس در بدن افراد مختلف به دلایلی چون ؛ میزان فعالیت عضله ی تحت تزریق بوتاکس ، نوع و برند بوتاکس ، تکنیک تزریق ، دفعات تزریق ( اولین تزریق ماندگاری کمتری دارد ) ، مصرف دخانیات و مصرف برخی داروها متفاوت خواهد بود  .

ماندگاری اثر بوتاکس در بدن با توجه به میزان فعالیت آن ناحیه از بدن ، شدت چروک ها ، نوع بوتاکس تزریقی ، میزان واحد بوتاکس تزریقی و تکنیک تزریق در افراد مختلف ، متفاوت است ، از این رو ماندگاری بوتاکس در یک قسمت از بدن از فردی به فرد دیگر نیز متفاوت خواهد بود .

به طور کلی می توان گفت آن ناحیه از بدن که فعالیت کمتری دارد ، ماندگاری بوتاکس در آن بیشتر خواهد بود .

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و تزریقات دستگاهی ایران نوین

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *