فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین
22221000
: شماره تماس

آیا کاشت موی چسبی جواب می دهد؟

کاشت موی چسبی
  • 8 می 2018
  • بدون نظر
  • 2288 بازدید

آیا کاشت موی چسبی جواب می دهد؟

کاشت موی چسبی یکی از روش های نوین میباشد که در این مقاله به بررسی این روش پرداخته و توضیح میدهیم که آیا کاشت موی چسبی جواب میدهد؟ پیشرفت علم پزشکی راه حل های گوناگونی برای حل مشکل ریزش مو بوجود آمده است. هر کدام از این روش ها مزایا و معایب مخصوص به خود را دارا میباشند که افراد با توجه به شرایط و نیازهای خود میتوانند از آنها بهره ببرند.

همانطور که میدانید موهای طبیعی را به راحتی میتوان به سبک و شیوه دلخواه آرایش و یا رنگ کرد. هر چند موی طبیعی به نگهداری و مراقبت بیشتری نسبت به موی مصنوعی و کاشته شده احتیاج دارد.

کاشت موی چسبی

گاه پیش می آید که موی افراد دچار ریزش شدید میگردد. با توجه به اهمیت روز افزون زیبایی و تأثیری که موی سر بر روی زیبایی افراد دارد به ناچار به روش های طبیعی و مصنوعی برای حل این مشکل روی می آورند. سوالی که برای بیشتر افراد در مواجه با معضل مشکل مو مطرح میگردد این است که از کدام روش استفاده کنند تا با صرف هزینه و زمان کمتر بهترین نتیجه حاصل گردد.

مزایای کاشت موی چسبی

کاشت موی چسبی نسبت به کاشت موی طبیعی ارزان تر بوده و یک انتخاب عالی برای برنامه های کوتاه مدت محسوب میشود. این روش یک روش جایگزین به جای ترمیم موی دائمی و موقت میباشد.

استفاده از روش کاشت موی چسبی برخلاف سایر روش های ترمیم مو نیاز به مراقبتهای پس از جراحی نداشته و هیچگونه عوارضی برای فرد نخواهد داشت. امروزه افراد زیادی برای پرپشت و بلند تر نشان دادن موهای خود به خصوص در مراسم و مجالس مهم از این روش استفاده میکنند.

کاشت مو بدون تراشیدن سر

همچنین روش کاشت موی چسبی تنوع زیادی دارد و فرد را قادر میسازد که هر مدل مویی را که دوست دارد انتخاب کند و از زیبایی چهره خود لذت ببرد. ماندگاری موی چسبی روی سر به طور میانگین بین 6 تا 8 هفته میباشد و پس از این مدت به راحتی میتوان آن را از پوست سر جدا گرداند.

این روش به خصوص برای آن دسته از افراد که توانایی پرداخت هزینه های گزاف پزشکی برای درمان ریزش مو را ندارند و یا از عوارض جراحی میترسند بسیار مناسب است.

توجه داشته باشید که کاشت مو را حتما باید نزد فرد متخصص انجام دهید چرا  که در غیر اینصورت ممکن است حرارت زیادی چسب به پوست سر آسیب زده و مشکلاتی از قبیل سوختگی را در پی داشته باشد.

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *