فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کاشت مو،کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین
22221000
: شماره تماس

آیا عوارض تزریق ژل صورت را می دانید

عوارض تزریق ژل صورت
  • ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  • بدون نظر
  • 1054 بازدید

آیا عوارض تزریق ژل به صورت را می دانید

تزریق ژل یکی از عمل های زیبایی ظریف می باشد که در آن ، پزشک متخصص با توجه به میزان نیاز ناحیه ی مورد نظر در صورت به تزریق ژل اقدام می کند . هرچند هرچند در صورت انتخاب کلینیک و پزشک مناسب برای تزریق ژل ، عوارض تزریق ژل صورت به حداقل خواهد رسید اما باز هم بهتر است با این عوارض آشنا باشید.

انواع ژل ها

از تزریق ژل در صورت جهت رفع جای جوش ،  رفع چین و چروک های پیشانی ، دور چشم ، خطوط اخم و خنده و حجیم و برجسته سازی لب و گونه ها استفاده می گردد.

به منظور تزریق ژل ، متخصص با بررسی اجزای صورت و ناحیه ی مورد نظر با بیحسی موضعی ، ژل استاندارد و با کیفیت را از طریق سوزن های بسیار ریزی با تزریقات متعدد ، و به کمک تکنیک های اصولی تزریق می نماید .

پس از آن از کمپرس سرد بر روی محل مورد تزریق استفاده می شود .

با توجه به اندازه تحت درمان ، تزریق ژل به صورت بین ۳۰ الی ۶۰ دقیقه طول خواهد کشید.

نتیجه نهایی تزریق ژل به اجزای صورت در طی سه روز پس از تزریق ژل مشخص خواهد شد .

ماندگاری ژل های نوع کلاژن ، ۲ الی ۴ ماه ، اسید هیالورونیک ، ۶ الی ۱۲ ماه ، پرکننده های نیمه ماندگار ۱۲ الی ۱۸ ماه و پرکننده های ماندگار تا ۵ سال و بیشتر خواهد بود .

عوارض تزریق ژل صورت

عوارض تزریق ژل صورت

اگر از ژل های استاندارد و مورد تایید سازمان بهداشت استفاده گردد ،  جز قرمزی ، کبودی و ورم موقتی که طی چند روز خود به خود رفع خواهد شد ، تزریق ژل عوارض خاصی ندارد .

استفاده از ژل های نامرغوب ، تقلبی ، ارزان قیمت ، تاریخ گذشته ، تزریق ژل با ماندگاری بالای یک سال و تزریق ژل در مراکز غیر معتبر برای فرد باعث افزایش عوارض تزریق ژل صورت چون عدم تقارن صورت ، عفونت ، فرو رفتگی و  … ایجاد خواهد کرد .

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *