فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کاشت مو،کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین
22221000
: شماره تماس

آیا رابطه زناشویی پس از کاشت مو خطر دارد؟

رابطه زناشویی پس از کاشت مو
  • ۱۹ آبان ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 1078 بازدید

آیا رابطه زناشویی پس از کاشت مو خطر دارد؟

بعد از کاشت مو چه کار کنیم؟

همانطور که میدانید کاشت مو یکی از بهترین گزینه هایی است که افراد برای درمان ریزش مو و همچنین کاهش رشد مو پیش روی خود قرار دارند و همواره میتوانند با استفاده از این روش به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنند. مسلما میدانید که با پیشرفت علم و دانش روش های بسیار زیادی برای کاشت مو پیش روی افراد وجود دارد اما با اطمینان میتوان گفت که تمامی آنها مراقبت های یکسانی همچون عدم استحمام به مدت ۳ روز و همچنین عدم استعمال دخانیات و… را بعد از کاشت مو پیشنهاد می کنند. اما تاکنون به این مسئله فکر کرده اید که آیا رابطه زناشویی پس از کاشت مو میتواند خطرناک باشد؟ در ادامه به بررسی این مسئله میپردازیم.

کاشت مو و رابطه زناشویی

عوارض رابطه زناشویی پس از کاشت مو

یکی از سوال هایی که اغلب افراد پس از انجام کاشت مو مطرح می کنند این است که چه زمانی میتوانند رابطه زناشویی برقرار کنند. در رابطه با ارتباط زوجین پس از کاشت مو باید بگوییم که معمولا توصیه می شود که ۱۰ روز پس از کاشت مو میتوانید به زندگی عادی خود برگردید و روال عادی را در پی بگیرید. در واقع رابطه زناشویی یک فعالیت هیجانی است و این امکان وجود دارد که طرف مقابل بخواهد موهای شما را بکشد و این مسئله میتواند در عمل جراحی شما موثر باشد. در واقع پس از ۱۰ روز فولیکول های مو به حالت نرمال در می آیند و بر جای خود مستقر می شوند و شما میتوانید زندگی عادی خود را از سر بگیرید.

تاثیر کاشت مو بر رابطه زناشویی

دوره برگشت به رابطه زناشویی بعد از کاشت مو

همانطور که میدانید نکات زیادی در رابطه با رابطه زناشویی پس از عمل کاشت مو وجود دارد اما یکی از مهمترین مسائل مربوط به آن بازگشت زوجین به رابطه خود بعد از کاشت مو می باشد. باید بدانید که تقریبا ۱۰ روز بعد از کاشت مو ، فولیکول های مو ثابت شده و افراد میتوانند به فعالیت های عادی روزانه، ورزش و حتی روابط جنسی خود برگردند. نکته ی دیگری که در این رابطه وجود دارد این است که افراد در این ۱۰ روز میتوانند فعالیت های خود به شکل کاملا محتاطانه ای آغاز کنند و موهای خود را تا مدت کوتاهی شانه نزنید و حتی بر روی آن دست نیز نکشید.

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *