فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  آیا تزریق چربی دائمی است؟

  تزریق چربی دائمی
  • 15 ژانویه 2018
  • بدون نظر
  • 2124 بازدید

  آیا تزریق چربی دائمی است؟

  از تزریق چربی جهت انجام روش های جوانسازی پوست صورت و دیگر اندام های بدن استفاده می گردد ، با تزریق چربی دائمی می توان چین و چروک های مختلف صورت ، گردن و دست ها را برطرف نمود ، همچنین جهت برجسته سازی و حجیم کردن اندام هایی چون ، لب ، گونه، سینه و باسن نیز می توان از تزریق چربی استفاده نمود.

  از آنجا که از چربی های اضافه ی خود فرد جهت تزریق چربی استفاده می شود ، این نوع از چربی بدون پس زدگی و ایجاد حساسیت آلرژیک به خوبی با بدن بیمار پیوند خورده و نتایج مثبتی را ایجاد خواهد کرد.

   در این روش ، متخصص با ایجاد شکاف های ریزی ، حجم چربی مورد نیاز خود را از قسمت هایی چون ، پهلو ، شکم و ران بر می دارد و پس از قرار دادن آن در دستگاه سانترفیوژ ، گریز از مرکز ، به خالص سازی آن می پردازد ، پس از آن نیز چربی آماده شده با ایجاد بیحسی موضعی توسط سوزن های بسیار ریزی با تزریقات متعدد به ناحیه مورد نظر ، تزریق می گردد.

  تزریق ژل

  آیا تزریق چربی دائمی امکان دارد؟

  با تزریق چربی به بدن فرد در هر ناحیه ای که صورت پذیرد ، به طور طبیعی حجم اولیه آن با جذب توسط بدن ، کاهش می یابد ، که این کاهش حجم اولیه ، از فردی به فرد دیگر متفاوت خواهد بود ، که آمارهای گرفته شده در این زمینه ، کاهش ۵۰ تا ۶۰ درصد حجم اولیه ی چربی را پس از ۶ تا ۱۲ ماه نشان می دهند.

  حجم چربی باقی مانده ، تا ۱۰ سال ماندگاری خواهد داشت ، اما چون این میزان مقدار لازم و مورد نیاز انجام ترمیم پوست و دیگر اندام های بدن نیست ، لذا پس از ۶ تا ۱۲ ماه ، فرد به تزریقات مجدد چربی نیاز خواهد داشت و نمی توان انتظار داشت تزریق چربی دائمی صورت پذیرد.

  ماندگاری چربی در نواحی مختلف بدن با توجه میزان تحرک ناحیه ی مورد نظر نیز متفاوت خواهد بود ، به عنوان مثال ، دوام چربی تزریق شده ، در خط خنده و لب ها نسبت به پیشانی و گونه ها کمتر خواهد بود.

  منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *