فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

آیا بوتاکس چهره را بی حالت می کند؟

بیحالتی چهره با بوتاکس
  • 3 ژانویه 2018
  • بدون نظر
  • 904 بازدید

آیا بوتاکس چهره را بی حالت می کند؟

بوتاکس ماده ای تزریقی است که کاربردهای درمانی و زیبایی بسیاری دارد. این ماده از سم بوتولینوم مشتق شده و از جمله عمل های زیبایی پرطرفدار امروزی است . رفع چین و چروک مختلف صورت ، دست ها و گردن از جمله کاربردهای مهم بوتاکس تزریقی می باشد . از سوی دیگر، بیحالتی چهره با بوتاکس از نگرانی های بسیاری از افرادی است که قصد جوانسازی پوست به این روش را دارند.

با بوتاکس می توان خط اخم و خط خنده را کاهش داد ، سردردهای میگرنی را از بین برد ، لب و گونه را برجسته ساخت ، تعریق بیش از حد زیربغل ، پشت لب و کف دست ها را از بین برد ، با تزریق آن به واژن این ناحیه را زیبا و جوان ساخت و به زاویه دار کردن چانه نیز پرداخت .

آیا بیحالتی چهره با بوتاکس قطعی است؟

بیشترین کاربرد بوتاکس ، جهت زیبا سازی و جوانسازی پوست چهره می باشد ، کاهش موثر خطوط پیشانی بهترین محل مناسب برای تزریق بوتاکس می باشد ، با تزریق بوتاکس به عضلات فعال چهره ، این عضلات به طور موقت برای چندین ماه فلج شده که در نتیجه از ایجاد چین و چروک و خطوط جدید جلوگیری می شود و با خاصیت پرکنندگی آن نیز رفع خطوط و چروک حاصل می گردد .

تزریق بوتاکس باید با تکنیک خاصی توسط پزشک متخصص و دارای مهارت و تجربه ی لازم و آشنا به روش تزریق بوتاکس ، با استفاده از برندهای معتبر ماده ی بوتاکس صورت پذیرد ، زیرا تزریق اشتباه بوتاکس موجب فلج شدن عضلات نشان دهنده ی حالت چهره خواهد شد و در نتیجه بیحالتی چهره با بوتاکس اتفاق می افتد.

لذا جهت تزریق موفق بوتاکس ضمن رعایت تکنیک و محل تزریق مناسب باید حجم مناسبی از ماده بوتاکس به ناحیه ی تحت درمان تزریق گردد تا چهره ی فرد حالت طبیعی خود را از دست نداده و مصنوعی به نظر نرسد .

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و تزریقات دستگاهی ایران نوین

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *