فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  هر آنچه باید درباره عمل های زیبایی بدانید

  رینوپلاستی اولیه
  • 18 فوریه 2018
  • بدون نظر
  • 1229 بازدید

  هر آنچه باید درباره عمل های زیبایی بدانید

  عمل های زیبایی شامل طیف وسیعی از عمل های جراحی هستند که با توجه به خواسته و نیاز فرد بر روی اندام های مختلف بدن توسط جراح متخصص در مراکز و کلینیک های پزشکی صورت می پذیرند .

  جراحی های زیبایی زیر مجموعه ی کوچکی از جراحی های پلاستیک هستند که از فرق سر تا نوک پا را در بر می گیرند .

  هر ساله میلیون ها نفر به منظور اصلاح و ترمیم اجزای مختلف بدن خود ، جراحی های زیبایی را تجربه می کنند .

  انواع عمل های زیبایی

  از جمله جراحی های زیبایی می توان به پیوند مو، ضایعات سر و صورت ، تغییر شکل فک ، شکاف دهان ، پروتز گونه ،بازسازی چانه ، اصلاح نواقص گوش و …. اشاره کرد.

  پرطرفدارترین جراحی های زیبایی در جهان شامل ۱۱ مورد زیر است ؛ لیپوساکشن، عمل بینی یا رینوپلاستی، عمل جراحی پلک یا بلفاروپلاستی، کشیدگی پوست گردن ، کشیدگی پوست صورت ، لیزر پوست ،کاشت مو، کشیدگی بازو یا براکیوپلاستی ، صاف کردن شکم ، بزرگ یا کوچک کردن سینه .

   

  عمل های زیبایی

  نقش جراح متخصص در موفقیت عمل های زیبایی

  در جراحی های زیبایی ، تبحر و تجربه ی پزشک متخصص در دستیابی به نتیجه ی مطلوب بسیار تاثیرگذار می باشد ، از این رو با توجه به نوع جراحی زیبایی مورد نظر و حساس بودن آن جراحی در فرد ، باید عمل جراحی زیبایی در بهترین و تخصصی ترین مراکز و کلینیک های معتبر صورت پذیرد .

  در جراحی های زیبایی، با توجه به نوع جراحی زیبایی و میزان اشکالات ناحیه ی مورد نظر ،  فرد باید از نتیجه ی حاصل ، انتظاری معقول و واقع بینانه ای داشته باشد .

  در بسیاری از موارد به دلایلی چون وجود اشکالات فراوان در عضو مورد عمل ، عدم تجربه ی کافی پزشک معالج ، موارد پیش بینی نشده در هنگام عمل و شرایط بدنی فرد بعد از انجام عمل ، انجام همه ی جراحی های زیبایی به نتیجه ی مطلوب ختم نمی شود .

  نکات قابل توجه درباره قبل و بعد از عمل های زیبایی

  انجام عمل های زیبایی با خطرات خاص این حیطه همراه است ، به گونه ای که در موارد بسیاری دیده شده که جراحی زیبایی در نواحی حساسی چون صورت و گردن به دلیل مشکلات حاد تنفسی و خونی به مرگ بیمار منتهی شده است .

  دستیابی به نتیجه ی دلخواه در جراحی های زیبایی تا حدودی تحت تاثیر اقدامات و توصیه های بعد از جراحی نیز قرار دارد .

  بسیاری از جراحی های زیبایی نیازمند به مراقبت و رعایت نکات بهداشتی جهت بهبود و ایجاد نتیجه ی مطلوب هستند .

  انجام جراحی های زیبایی از جمله عمل های پرهزینه و تخصصی می باشد که در برخی از افراد برای اصلاح و ترمیم یک عضو نیازمند به انجام چندین جراحی پی در پی یا با فاصله خواهد بود .

  در برخی جراح های زیبایی، پزشک متخصص برای دستیابی به نتیجه ی مطلوب از عمل ، مجبور به انجام اصلاح و ترمیم اعضای مرتبط و مجاور عضو مورد عمل می باشد .

  جراحی های زیبایی توسط کادر مجربی از  پزشکان با  تخصص های مختلف در مراکز معتبر و تحت بی حسی موضعی یا بیهوشی کامل انجام می شوند.

  منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *