فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کاشت مو،کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین
22221000
: شماره تماس

مزایای پیوند ابرو

مزایای پیوند ابرو
  • ۲۳ بهمن ۱۳۹۶
  • بدون نظر
  • 1127 بازدید

مزایای پیوند ابرو

ابروها به چهره فرد جلوه ی انسانی می بخشند و تنها زمانی که در اثر یک عارضه شروع به ریزش می کنند ، اهمیت آنها در ظاهر فرد آشکار خواهد شد .پیوند ابرو، راه حل طبیعی و دائمی رفع کم پشتی و ریزش مو های ابرو است که بعد از مراقبت های لازم ، به طور طبیعی شروع به رشد خواهند کرد . پیوند ابرو می تواند شامل همه افراد سالمی که مشکلات لختگی یا خونریزی ندارند، شود، که با کاشت ابرو میتوان صاحب ابروهای زیبایی تری باشید.

مزایای پیوند ابرو

اگر فرد به ریزش ابرو دچار گردد ، اولین قدم جهت درمان عارضه ی ریزش مو ، مراجعه به کلینیک پوست،کلینیک مو می باشد تا با بررسی های لازم، پزشک متخصص مو علت ریزش مو را تشخیص دهد و درمان های مناسب را اعمال نماید ، در بسیاری از موارد با رفع عامل ایجاد کننده ی ریزش مو که معمولا استرس ، بیماری خاص ، اختلالات هورمونی و … می باشند ، ریزش مو درمان می گردد و تنها در مورد ریزش دائمی موی ابرو ، روش پیوند ابرو توصیه می گردد.

پیوند ابرو و مزایای استفاده ازآن

از مهمترین مزایای پیوند ابرو این است که در روش پیوند ابرو ، پس از یک مرحله ریزش موها ، رشد دائمی موهای ابرو محقق شده و از دیگر موهای طبیعی فرد قابل تشخیص نمی باشند .

پیوند ابرو

 

پیوند ابرو و نحوه پیوند زدن آن

موهای پیوندی مورد نیاز جهت کاشت ابرو ، از موهای پشت گوش فرد با روش های مختلف برداشته می شود .

از موهای برداشته شده تنها فولیکول های هم قطر و هم رنگ با ابرو جهت پیوند در ابرو مناسب خواهند بود .

جراح متخصص پس از خالص سازی فولیکول ها از ناخالصی هایی چون پوسته ی و چربی ، با روش انتخابی و دقت بسیار بالایی به صورت تک به تک موها را در خط رویش طراحی شده ی ابرو در سه زاویه یا همان حالت خواب ابرو می کارد .

پس از شروع به رشد نمودن این موهای پیوندی طی یک مرحله ریزش می کنند و پس از آن نتیجه ی نهایی یک سال بعد از پیوند مشخص خواهد شد و موها پیوندی همانند دیگر موهای ابرو با رشدی همسان با موهای ناحیه سر به حیات خود در خط ابرو ادامه داده و رشد می کنند .

به دلیل همسان بودن رشد موهای پیوندی با موهای سر ، این موها همواره نیازمند به اصلاح شدن و کوتاهی مرتبی دارند .

پیوند ابرو با موی طبیعی زیبایی خاصی ایجاد می نماید که نسبت به روش تاتوی ابرو دیگر نیاز به تمدید مجدد ندارد .

انجام عمل پیوند ابرو در کلینیک های زیبایی معتبر و تخصصی

از آنجا که عمل زیبایی پیوند ابرو یک جراحی بسیار ظریف و حساس است ، دقت و تجربه پزشک متخصص عامل اصلی موفقیت و دستیابی به نتیجه ی مطلوب در آن می باشد .

لذا برا انجام جراحی پیوند ابرو باید به مراکز و کلینیک های معتبر تخصصی زیبایی،کلینیک مو مراجعه نمود و با انتخاب جراح با تجربه و دارای مهارت لازم ، موفقیت این عمل را تضمین نمود .

منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو ایران نوین

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *