فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم




مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

پیوند ابرو | مزایای پیوند ابرو

مزایای پیوند ابرو
  • 12 فوریه 2018
  • بدون نظر
  • 1518 بازدید

پیوند ابرو

ابروها به چهره فرد جلوه ی انسانی می بخشند و تنها زمانی که در اثر یک عارضه شروع به ریزش می کنند ، اهمیت آنها در ظاهر فرد آشکار خواهد شد .پیوند ابرو، راه حل طبیعی و دائمی رفع کم پشتی و ریزش مو های ابرو است که بعد از مراقبت های لازم ، به طور طبیعی شروع به رشد خواهند کرد . پیوند می تواند شامل همه افراد سالمی که مشکلات لختگی یا خونریزی ندارند، شود، که با کاشت ابرو میتوان صاحب ابروهای زیبایی تری باشید.

"<yoastmark

اگر فرد به ریزش ابرو دچار گردد ، اولین قدم جهت درمان عارضه ی ریزش مو ، مراجعه به کلینیک پوست،کلینیک مو می باشد تا با بررسی های لازم، پزشک متخصص مو علت ریزش مو را تشخیص دهد و درمان های مناسب را اعمال نماید ، در بسیاری از موارد با رفع عامل ایجاد کننده ی ریزش مو که معمولا استرس ، بیماری خاص ، اختلالات هورمونی و … می باشند ، ریزش مو درمان می گردد و تنها در مورد ریزش دائمی موی ابرو ، روش پیوند ابرو توصیه می گردد.

مزایای پیوند ابرو

از مهمترین مزایای این عمل این است که ، پس از یک مرحله ریزش موها ، رشد دائمی موها کاشت شده محقق شده و از دیگر موهای طبیعی فرد قابل تشخیص نمی باشند .

پیوند ابرو

 

پیوند ابرو و نحوه پیوند زدن آن

موهای پیوندی مورد نیاز جهت کاشت ابرو ، از موهای پشت گوش فرد با روش های مختلف برداشته می شود .

از موهای برداشته شده تنها فولیکول های هم قطر و هم رنگ با ابرو جهت عمل مناسب خواهند بود .

جراح متخصص پس از خالص سازی فولیکول ها از ناخالصی هایی چون پوسته ی و چربی ، با روش انتخابی و دقت بسیار بالایی به صورت تک به تک موها را در خط رویش طراحی شده ی ابرو در سه زاویه یا همان حالت خواب ابرو می کارد .

پس از شروع به رشد نمودن این موهای پیوندی طی یک مرحله ریزش می کنند و پس از آن نتیجه ی نهایی یک سال بعد از پیوند مشخص خواهد شد و موها پیوندی همانند دیگر موهای ابرو با رشدی همسان با موهای ناحیه سر به حیات خود در خط ادامه داده و رشد می کنند .

به دلیل همسان بودن رشد موهای پیوندی با موهای سر ، این موها همواره نیازمند به اصلاح شدن و کوتاهی مرتبی دارند .

عمل پیوند با موی طبیعی زیبایی خاصی ایجاد می نماید که نسبت به روش تاتو دیگر نیاز به تمدید مجدد ندارد .

انجام عمل پیوند ابرو در کلینیک های زیبایی معتبر و تخصصی

از آنجا که عمل زیبایی پیوند یک جراحی بسیار ظریف و حساس است ، دقت و تجربه پزشک متخصص عامل اصلی موفقیت و دستیابی به نتیجه ی مطلوب در آن می باشد .

لذا برا انجام جراحی پیوند ابرو باید به مراکز و کلینیک های معتبر تخصصی زیبایی،کلینیک مو مراجعه نمود و با انتخاب جراح با تجربه و دارای مهارت لازم ، موفقیت این عمل را تضمین نمود .

منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *