ترمیم موی هالیوودی | آخرین روش های ترمیم موی هالیوودی | متدهای ترمیم موی هالیوودی
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو | کلینیک ایران نوین
22221000
: شماره تماس

آخرین روش های ترمیم موی هالیوودی

ترمیم موی هالیوودی
  • 3 ژوئن 2018
  • بدون نظر
  • 1737 بازدید

آخرین روش های ترمیم موی هالیوودی

هنگامی که فردی دچار ریزش مو می گردد ، جهت یافتن راه حل مناسب ، ابتدا باید به پزشک متخصص مراجعه نماید تا به صورت تخصصی با بررسی های لازم ، علت ریزش مو مشخص گردد و درمان موثر اعمال شود ، در این مقاله به بررسی ترمیم موی هالیوودی پرداخته شده است .

ترمیم موی هالیوودی

در رابطه با ترمیم موی هالیوودی می توان عنوان نمود که در روش ترمیم مو ، از تارهای موی مصنوعی ، طبیعی یا پروتز مو استفاده می شود که بدون نیاز به جراحی ، خونریزی و بدون استفاده از بانک موی خود شخص ، موهایی هم جنس و هم رنگ موی فرد با شیوه های تخصصی روی پوست سر فیکس می شود .

افرادی که به هر دلیل نمی توانند جراحی عمل زیبایی کاشت مو را انجام دهند ، از روش ترمیم مو می توانند به جای عمل زیبایی کاشت مو استفاده کنند .

ترمیم مو تضمینی

در روش ترمیم مو ، جهت ثابت ماندن موهای ترمیمی بر روی پوست سر ، از فیکس کننده های بایوپلیمری ضد آب و ضد کشش که به صورت مایع و ژله وجود دارند ، استفاده می شود .

در ترمیم موی هالیوودی ، جهت طبیعی بودن روش ترمیم ، از تار موهایی استفاده می شود که از موی طبیعی انسان ، هم رنگ و هم جنس موی شخص می باشند .

قرار گیری تار به تار لای موهای ترمیمی در میان موهای فرد ، طبیعی بودن این موها را امکان پذیر می نماید .

بسیاری از ستاره های هالیوودی جهت ایجاد تراکم مورد نیاز خود ، به جای انجام جراحی در روش کاشت پیوند مو از روش ترمیم مو استفاده می کنند ، موهای حاصل از روش ترمیم را به مانند دیگر موهای طبیعی می توان رنگ نمود یا حالت داد .

متدهای جدید ترمیم موی هالیوودی

امروزه متدهای جدیدی برای ترمیم موی هالیوودی استفاده می شود ، که در آنها نیازی به بانک موی فرد نمی باشد و زیبایی و تراکم مناسبی از مو را در فرد ایجاد می کند .

در روش های ترمیم موی هالیوودی که موها می توانند به شکل تار به تار لا به لای موها قرار گیرند و یا به صورت پروتز بر روس سر فیکس شوند ، به گونه ای عمل می شود که هیچ کس قادر به تشخیص موهای به کار رفته نخواهد شد ، ورزش و انجام فعالیت های سنگین ، استحمام و استخر رفتن با موهای ترمیمی نیز امکان پذیر است.

ماسک ترمیم کننده مو

روش ترمیم مو ، روشی مناسب و سریع می باشد که طی یک جلسه به راحتی بدون هیچ گونه درد و نیاز به بیهوشی ، می توان تراکم دلخواه از مو را در رنگ ها و اندازه های مختلف ایجاد نمود .

بازیگران هالیوودی جهت ایفای نقش های بازیگری خود ، نیاز دارند با توجه به کاراکتر خود ، گریم و مدل موی خاصی را داشته باشند ، از این رو ، روش ترمیم مو که به سرعت و در کمترین زمان ممکن ، امکان پذیر می باشد ، بهترین روش برای ایجاد تراکم مورد نیاز در موهای چنین افرادی می باشد .

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *