فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
  مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
  کلینیک مو | کلینیک ایران نوین

  آخرین تحقیقات درباره مو و پوست و زیبایی

  مو و پوست
  • 23 ژوئن 2018
  • بدون نظر
  • 2319 بازدید

  آخرین تحقیقات درباره مو و پوست و زیبایی

  پوست و موی هر فردی ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد و پوست یکی از بزرگترین و خارجی ترین بخش بدن می باشد که به مراقبت های خاصی نیاز دارد تا بتوان در حد امکان تا زمان میانسالی پوست و مویی سالم  داشته باشیم اما آخرین تحقیقات درباره مو و پوست و زیبایی چیست.

  مو و پوست

  سلامت پوست و مو نقش زیادی در زیبایی هر فردی دارد و داشتن مویی پر پشت و پوستی صاف و عاری از مشکل از نشانه های سلامت بدنی افراد می باشد ، پوست و مو به طور کل در چهار حالت طبیعی، خشک ، حساس و چرب طبقه بندی می شوند و مراقبت های پوست باید با توجه به نوع پوست انتخاب گردد.

  گر چه پوست انسان در طول زمان دچار تغییرات زیادی می گردد و این تغییرات به عوامل زیادی مانند شرایط زندگی و ژنتیک بستگی خواهد داشت اما مراقبت صحیح و به موقع از پوست و مو  از بروز بسیاری از مشکلات در پوست و مو جلوگیری خواهد کرد.

  مو و پوست

  تحقیقات درباره مو و پوست

  امروزه به دلیل توجه بیش از اندازه افراد به ظاهر خود توجه به تحقیقات و دستاوردهای حوزه پوست و مو ارزش زیادی خواهد داشت، تحقیقات حوزه پوست و مو به دو دسته جلوگیری و مراقبت از پوست و مو قبل از ایجاد بروز مشکلات و درمان مشکلات پوست و مو تقسیم می گردد و در هر دو حوزه تحقیقات زیادی بر روی پوست و موی افراد برای دستیابی به نتایج بهتر درمانی انجام می شود.

  راه های دستیابی به پوست و موی زیبا

  گاهی رعایت نکاتی ساده در مورد پوست و مو از بروز مشکلات جدی در این حوزه جلوگیری خواهد کرد زیرا درمان های مربوط به پوست و مو بسیار هزینه بر خواهند و هر کدام عوارض مختص به  خود را خواهند داشت.

  خدمات پوستی در کلینیک پوست و مو

  داشتن خواب کافی، استفاده کمتر از لوازم آرایشی ، استفاده مداوم از ضد آفتاب مناسب پوست، خودداری از دکلره کردن موها، عدم مصرف دخانیات، استفاده از شوینده متناسب با نوع مو، پاکسازی صورت از آرایش قبل از خواب، استفاده از میوه و سبزیجات تازه ، استفاده از روغن های گیاهی برای تقویت پوست و مو و  مصرف زیاد آب تا حد زیادی بروز مشکلات پوستی و مو را به تاخیر خواهد انداخت.

  افرادی که دچار عارضه و مشکلات بافت های پوستی و موی خود می شوند به دلیل حساس بودن پوست و مو بهتر است به جای شروع به خود درمانی و توجه به توصیه های غیر تخصصی دیگران از درمان های اصولی و مناسب متخصصین پوست و مو که در این کار تجربه و تخصص کافی را دارند سود بجویند.

  کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *