ترمیم مو، میکرو پیگمنتیشن و کلاه گیس

ترمیم مو، میکرو پیگمنتیشن و کلاه گیس

ترمیم مو، میکرو پیگمنتیشن و کلاه گیس

ایران نوین افتخار دارد هم اکنون با داشتن متخصصین کار آمد در روش های ترمیم مو و کاشت مو و مشاورین روش جدید و انحصاری HRT ترمیم مو را در كشور عزیزمان  ایران  به بالاترین سطح خود رسانده و یكی از افتخارات این انجام تا به امروز ترمیم مو بسیاری از افراد و رضایت كامل این عزیزان و دادن اعتماد به نفس بیشتر و جایگزین كردن موهای صد در صد طبیعی كه كاملاً همزاد با موهای خود شخص می باشد را بجای موهای ریخته شده قابل انجام كرده است، بطوری كه اطرافیان شخص  پس از انجام تكنیك ترمیم مو HRT ناباورانه بازگشت چهره او را همانند با چهره قبلی می بینند كه می توان یكی دیگر از مزایای این تكنیك دانست. لازم به ذكر است  که شما دیگر نیازی به روش های قدیمی و رایج در مراكز غیر مجاز در ایران نمی باشید كه با اسم ها و روش های جعلی بنام سرجیتی و نانو و غیره... معرفی می شوند، لذا شما عزیزان بسیار دقت لازم در امر انتخاب مركز موی خود و انجام  ان روش ها را داشته باشید و حتماً دقت داشته باشید، مركزی كه شما مراجعه می كنید دارای مجوزهای  لازم  باشد، همچنین شما حق دارید  مراجعین قبلی آن مراكز را ببینید، تا نوع کار و نتیجه حاصل از آن را مشاهده کنید، كه معمولاً شاهده ظاهر وخط رویشی غیره طبیعی، دو رنگ نشان دادن موهای شخص با موهای ترمیمی ، مراجعات مكرر، آسیب دیدن موهای خود شخص و تعویض سالیانه و زود هنگام موهای ترمیمی بوده ایم، كه متاسفانه دیگر مشكلات روش های قدیمی و رایج در ایران می باشند، قابل توجه است  تكنیك ترمیم مو HRT  بروز ترین روش امریكا و اروپا می باشد كه بسیاری از سیاست مداران و بازیگران هالیوود نیز از این تكنیك استفاده می كنند و همچنین این تكنیك مجوزه وزارت بهداشت را داشته و از نظر شرعی مورد تایید مراجع نیز هست.

از دست دادن کامل و یا بخشی از موی سر از جمله مشکلاتی است که امروزه نه فقط آقایان که بسیاری از خانم ها نیز با آن مواجه هستند. این امر باعث کاهش اعتماد به نفس و محدود کردن روابط اجتماعی فرد شده و ممکن است زندگی او را تحت الشعاع قرار دهد. ایران نوین افتخار دارد که با داشتن متخصصین کارآمد در روش های مختلف ترمیم و کاشت مو، رضایت کامل مراجعین محترم به این مرکز زیبایی را فراهم کرده و با ایجاد اعتماد به نفس بیشتر به این افراد، کیفیت زندگی ایشان را بهبود ببخشد.

ترمیم مو

ترمیم مو برای افرادی که بخشی از موهای خود را از دست داده اند و یا به طور کلی فاقد مو هستند قابل استفاده است. انواع مختلفی از روش های ترمیم مو وجود دارد که از بین آن ها روش hrt جدیدترین و کارآمدترین شیوه بوده و روش استاندارد ترمیم مو در دنیا محسوب می شود. دیگر روش های ترمیم مو عبارتند از:

ترمیم مو به روش hrt

امروزه تعداد افرادی که علاقمند به کاشت مو هستند در حال افزایش است. اما همه ی این افراد بانک موی مناسبی برای پیوند و کاشت مو ندارند. این افراد حتی در صورت کاشت مو، موهای پرپشت و زیبایی نخواهند داشت. اما روش hrt این مشکل را کاملا حل کرده است. در ترمیم مو به روش hrt اصلا نیازی به بانک موی قوی وجود  ندارد. در این روش موهای کاملا طبیعی و متناسب با رنگ و جنس و حالت موی فرد انتخاب شده و ترمیم مو با استفاده از این موها انجام می شود. این روش برای افرادی که می خواهند خط رویش و یا خط فرق  سرشان را ترمیم کنند بسیار موثر است و به هیچوجه از موی طبیعی فرد قابل تشخیص نیست. این روش با استفاده از لایه ی شبیه سازی شده ی پوست سر و بدون بیهوشی، بی حسی و خونریزی انجام می شود. بنابراین برای افرادی که دچار ناراحتی قلبی و یا فشار خون بالا هستند و یا به هر دلیلی قادر به انجام کاشت مو نیستند مناسب است. موی کاشته شده به روش hrt کاملا مانند موی طبیعی انسان است و استفاده از شسوار و رنگ مو و یا قرار گرفتن در استخر و سونا و جکوزی هیچ مشکلی برای آن ایجاد نمی کند.

میکروپیگمنتیشن

 

در بعضی افراد قسمت های فاقد مو در روی سر باعث کاهش اعتماد به نفس و خجالت می شود. در روش میکروپیگمنتیشن با کاشت رنگدانه های متناسب با رنگ موی هر فرد در لایه ی دوم پوست سر، سایه هایی در قسمت های خالی پوست سر ایجاد می شود که باعث پرپشت نشان دادن آن قسمت می شود. میکروپیگمنتیشن در قسمت های مختلف سر انجام می شود و کم رنگ و پر رنگ بودن و یا طرح آن بسته به نظر مراجع می تواند متفاوت باشد. قسمت هایی از سر که با استفاده از میکروپیگمنتیشن اصلاح می شوند:

خط رویش مو: در مواردی که خط رویش مو به عقب رفته با استفاد از میکروپیگمنتیشن با ایجاد سایه روشن هایی خط رویش موی سر را به گونه ای کاملا طبیعی ایجاد می کند.

طرح جلوی سر: در این روش در جلو سر و شقیقه ها خطوطی طراحی و پر می شوند تا موها را پرپشت تر نشان دهند. این روش به مدل جیمی فاکس معروف است.

پرپشت نشان دادن موی سر: در مواردی که قسمتی از موی سر ریخته شده و موها تنک هستند از این روش برای پرپشت نشان دادن موها استفاده می شود.

تکنیک کار بر روی سر خانم ها و آقایان متفاوت است و در هر مورد طبیعی بودن کار بسیار حائز اهمیت است. با توجه به ماندگاری میکروپیگمنتیشن بر روی سر، این کار باید با دقت بالا و به وسیله ی افراد دارای تجربه انجام شود. در غیر این صورت ممکن است باعث ایجاد نارضایتی در فرد مراجعه کننده شود. همکاران باتجربه ی ما در کلینیک زیبایی ایران نوین با استفاده از مهارت و ابزار مناسب تمام تلاششان را برای ایجاد رضایت مندی در مراجعین به کار می گیرند.

کلاه گیس

امروزه استفاده از کلاه گیس برای بسیاری از افراد به خاطر تنوع و زحمت کمتر برای آرایش مو کاربرد زیادی پیدا کرده است. اما استفاده از کلاه گیس برای افرادی که دچار کم پشتی مو هستند و یا به دلایل پزشکی فاقد مو هستند، بهترین انتخاب است. کلاه گیس ها انواع مختلفی دارند و به طور کلی به دودسته ی مصنوعی و طبیعی تقسیم می شوند.

کلاه گیس مصنوعی:  این کلاه گیس ها از الیاف مصنوعی و سبک ساخته شده اند و در برابر حرارت و گرما کاملا مقاوم اند. به دلیل احتمال کمتر ایجاد قارچ از لحاظ بهداشتی مناسب تر است و برای کوتاهی مو آسان تر است. با این وجود در بعضی موارد این کلاه گیس ها ظاهر طبیعی ای ندارند.

کلاه گیس طبیعی: این کلاه گیس ها از موی طبیعی ساخته شده اند و معمولا ساخت کشورهای آسیایی مثل هند هستند. قیمت این کلاه گیس ها بالا تر از نوع مصنوعی آن است و البته ظاهر طبیعی تری دارد. کلاه گیس های طبیعی می توانند به صورت یکپارچه باشند و یا به عنوان کلاه گیس ترمیمی استفاده شوند.

پشتیبانی آنلاین