فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره در تلگرام مشاوره در تلگرام

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

کلینیک زیبایی

کلینیک زیبایی

کلینیک های زیبایی تفاوت ماهیتی بسیاری با مراکز درمانی دارند ، این تفاوت ها در مراجعین ، نحوه ی پذیرش ، نوع خدمت رسانی کارکنان و میزان تجهیزات و امکانات می باشد . در مراکز درمانی ، مراجعه کننده به مرکز یک بیمار است در حالی که در کلینیک زیبایی ، فرد یک بیمار محسوب نمی شود .
در کلینیک های زیبایی روش درمانی از طریق  مشورت پزشک با بیمار انتخاب می شود ، در برخی موارد خود فرد به انتخاب روش درمانی می پردازد .

شرایط روحی بیمار در درمان انتخابی در کلینیک های زیبایی موثر خواهد بود درحالی که در کلینیک های درمانی ، شرایط روحی بیمار شرط  انتخاب درمان نیست .

در کلینیک زیبایی پزشک می تواند انتخاب نماید که کدام یک از مراجعین برای انجام خدمات زیبایی مورد نظر مناسب هستند و کدام نیستند اما در مراکز درمانی خدمات ارائه شده برای تمامی مراجعه کنندگان خواهد بود  .

لذا در کلینیک زیبایی به دلیل عدم تحقق انتظارات همه ی مراجعه کنندگان و جلوگیری از ایجاد مشکلات فراوان برای کلینیک ، نمی توان خدمات مراکز زیبایی را برای همه ی مراجعه کنندگان ارائه نمود .
در کلینیک زیبایی پس از پذیرش بیمار، وی توسط پزشک متخصص مورد معاینه قرار گرفته و برنامه درمانی برای او به طور کامل تشریح می گردد .

مشاوره زیبایی در کلینیک زیبایی

جلسه ی مشاوره اولیه بین بیمار و پزشک در ایجاد شناخت دو طرفه بین طرفین لازم بوده و پزشک موظف است که پروسه ی درمان و مراقبت های قبل و بعد از را به طور کامل برای بیمار تشریح نماید .
از آنجا که آگاهی فرد از امکانات و تجهیزات مورد استفاده ی کلینیک زیبایی و تاثیرات آن بیشتر باشد ، درمان حاصله نتیجه ی مطلوب تری برای بیمار خواهد داشت ، از این رو لازم است که در سالن های انتظار کلینیک از بروشورها و پخش فیلم های آموزشی استفاده گردد .

تعیین هزینه های درمانی در کلینیک های زیبایی باید با توجه به مهارت پزشکان متخصص ، تجهیزات و امکانات کلینیک صورت پذیرد و از دریافت هزینه های گزاف و غیرمعقول باید خودداری گردد .
یک کلینیک زیبایی معتبر و دارای سابقه ی لازم ، از مجوز های رسمی و معتبر مورد تایید سازمان بهداشت و درمان در زمینه انجام عمل های زیبایی و تبلیغات کلینیک  برخوردار خواهد بود .

استفاده از پزشکان متخصص جهت انجام عمل های زیبایی تخصصی از وظایف مسئولین کلینیک زیبایی خواهد بود و نباید به هیچ وجه از پزشکان کم تجربه و عمومی جهت خدمت رسانی به بیماران استفاده گردد.

منبع: کلینیک تخصصی ایران نوین

مطالب مربوط به کلینیک زیبایی

لیست کلینیک های جراحی زیبایی در تهران

لیست کلینیک های جراحی زیبایی در تهران در کلان شهر تهران همواره رقابت در زمینه های مختلف عرصه ی سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و دیگر جنبه های مربوط به زندگی یک  شهروند پایتخت نشین بسیار تنگاتنگ و نزدیک به هم است . در شهر تهران در زمینه ی خدمات درمانی و پزشکی نیز شاهد […]

 • ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
 • بدون نظر
 • 106 بازدید

خدمات کلینیک زیبایی غرب تهران

خدمات کلینیک زیبایی غرب تهران امروزه افراد بسیاری برای درمان مشکلات پوست و مو و زیبایی خود به کلینیک زیبایی مراجعه می کنند. کلینیک زیبایی ایران نوین واقع در غرب تهران از بهترین و با سابقه ترین مراکز درمانی و زیبایی در تهران است. خدمات کلینیک زیبایی غرب تهران عبارت اند از : میکرودرم: روشی […]

 • ۱۶ بهمن ۱۳۹۶
 • بدون نظر
 • 27 بازدید

استخدام در کلینیک پوست و زیبایی

استخدام در کلینیک پوست و زیبایی کلینیک های پوست و زیبایی با هدف ارائه ی خدمات متنوع تخصصی زیبایی در سراسر کشور  مشغول به کار هستند. در کلینیک ها ی پوست و زیبایی حوزه ی فعالیت از ترمیم پوست گرفته تا لاغری موضعی  و کاشت مو  می باشد. استخدام در کلینیک های تخصصی پوست و […]

 • ۱۶ بهمن ۱۳۹۶
 • بدون نظر
 • 70 بازدید

چگونه بهترین کلینیک زیبایی را تشخیص دهیم؟

چگونه بهترین کلینیک زیبایی را تشخیص دهیم؟ مراکز و کلینیک های تخصصی پوست و مو با هدف ارائه ی خدمات متنوع و با کیفیت در زمینه ی انجام عمل های زیبایی و درمان عوارض و مشکلات مختلف پوست و مو ، تاسیس می شوند . به کارگیری کادر پزشکی و پرستاران مجرب و متخصص در […]

 • ۱۶ بهمن ۱۳۹۶
 • بدون نظر
 • 48 بازدید

بهترین کلینیک پوست و مو غرب تهران

دکتر فوق تخصص پوست و مو و زیبایی

بهترین کلینیک پوست و مو غرب تهران در اثر عوامل و شرایط محیطی مختلف و گذر زمان آسیب دیدگی های پوستی امر اجتناب ناپذیر خواهد بود ، لذا افراد در سنین مختلف ، با مراجعه به مراکز و شعب مختلف کلینیک پوست و مو معتبر می تواند به موقع از خدمات درمانی موثر و لازم […]

 • ۱۶ بهمن ۱۳۹۶
 • بدون نظر
 • 60 بازدید