فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)

کلینیک تخصصی پوست و مو ایران نوین (کاشت مو)

لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر الکساندریت

هزینه لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر الکساندریت
بهترین روش برای رفع موهای زائد نواحی مختلف بدن استفاده از روش لیزر است . در لیزردرمانی نوری تک رنگ و با طول موجی کوتاه به ریشه مو تابیده می شود که در رنگدانه های ملانینی مو این نور جذب شده و با تولید گرما باعث تخریب سلول های سازنده ی مو می گردد. ملانین در مو و پوست مشکی بیشتر وجود دارد لذا هر چه پوست سفیدتر باشد و مو مشکی تر، در نتیجه جذب نور لیزر در ملانین بهتر و ازبین رفتن موهای زائد بیشتر می گردد و در عین حال پوست نیز کمتر دچار سوختگی می شود. از دستگاه های لیزر پرکاربرد در دنیا می توان به دایود و لیزر الکساندرایت اشاره نمود.
ویژگی های لیزر الکساندرایت
این دو دستگاه با تابیدن نورهایی با طول موج های اختصاصی برای تخریب مو ، نتایج عالی با حداقل عوارض جانبی را در پی دارند.
دستگاه لیزر الکساندریت به روشی دائمی ، موثر ، با پوشش دهی وسیع و سرعت تکرار بسیار بالا ، موهای زائد را از بین می برد.
دستگاه الکساندریت ، متداول ترین و سریع ترین دستگاه لیزر کاربردی برای لیزر درمانی نواحی بزرگ بدن است .

در هنگام لیزردرمانی فرد باید از عینک محافظ با صفحه مات استفاده نماید.

دستگاه الکساندریت فقط اثر گرمایی دارند و سرطان زا نیستند.

تعداد جلسات لازم برای اکثر بیماران ، در یک بازه ی ۱۲ ماهه، حداکثر تا ۶ جلسه است که پس از یک سال بیمار می تواند با یک بار تکرار به حفظ نتیجه ی بدست آمده کمک نماید.

استفاده از پاک کننده های سایشی پوست تا چند روز پس از لیزر درمانی به جهت حصول نتیجه ی مطلوب باید خودداری کرد.

یک سال تا شش ماه قبل از اقدام به لیزر درمانی با دستگاه الکساندریت از موم انداختن ، الکترولیز و بند انداختن خودداری کنید تا ریشه ها به طور موثری نور لیزر را جذب کرده و به طور کامل از بین بروند.
هزینه لیزر الکساندرایت
هزینه لیزر درمانی با دستگاه الکساندریت با توجه به نوع دستگاه ، وسعت ناحیه ی موردنظر ، تعداد جلسات مورد نیاز و مهارت پزشک متخصص متفاوت خواهد بود.

مراکز غیر تخصصی با وعده هزینه های پایین تر  فقط به سلامت و زیبایی فرد آسیب می رسانند ، زیرا که لیزر درمانی باید با توجه به رنگ پوست ، آزمایش های هورمونی و تعداد جلسات نرمال و همچنین ضخامت مو صورت پذیرد.

در مراکز غیر تخصصی چون آرایشگاه ها و باشگاه ها با دریافت هزینه های پایین و تعداد جلسات بیشتر افراد سودجو به فکر  جیب خود هستند و با این شیوه در عین حال که هزینه های بالاتری را دریافت می کنند سلامت و زیبایی فرد را با خطرات جدی مواجهه می کنند.

پزشک متخصص پوست در لیزردرمانی با بررسی تاثیرات لیزر بر روند رشد و کاهش مو به خوبی وضعیت بیمار را بررسی می کند و در صورت عدم نتیجه ی مطلوب آزمایشات و بررسی های لازم را به عمل می آورد.

مطالب مربوط به لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر الکساندریت

فواید و عوارض دستگاه لیزر مو الکس

لیزر مو الکس

فواید و عوارض دستگاه لیزر مو الکس همانطور که حتما می دانید دستگاه لیزر مو الکس یکی از جدیدترین و معتبرترین دستگاه ها در زمینه لیزر است که امروزه در هر مرکز لیزر یافت می شود. در این مقاله به شرح فواید و عوارض دستگاه لیزر مو الکس می پردازیم. در دنیای رقابتی امروز بسیار […]

 • ۱ خرداد ۱۳۹۷
 • بدون نظر
 • 10 بازدید

بهترین مرکز حذف موهای زائد با لیزر الکساندرایت

موهای زائد با لیزر الکساندرایت

بهترین مرکز حذف موهای زائد با لیزر الکساندرایت موهای زائد با لیزر الکساندرایت ، نوعی درمان پزشکی است که به منظور رفع موهای زائد بدن و صورت، به صورت دائمی انجام می شود. این دستگاه دارای تأئیدیه از انجمن غذا و داروی آمریکا می باشد. روش لیزر با دستگاه الکساندرایت برای تمام کسانی که قصد انجام […]

 • ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
 • بدون نظر
 • 57 بازدید

تاریخچه استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد

تاریخچه استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد لیزر موهای زائد دائمی ترین روش موثر از بین بردن موهای زائد نواحی مختلف بدن و صورت است  . در این روش ، اشعه لیزر تابیده شده از دستگاه لیزر به فولیکول مو و تولید گرما درآن موجب سوزاندن و تخریب ریشه ی مو می گردد . به […]

 • ۱۰ بهمن ۱۳۹۶
 • بدون نظر
 • 162 بازدید

انواع دستگاه الکساندریت برای لیزر چیست؟

انواع دستگاه الکساندریت

انواع دستگاه الکساندریت برای لیزر چیست؟ از لیزر در درمان های مختلف پزشکی استفاده می شود ، یکی از کاربردهای موثر لیزر از بین بردن موهای زائد می باشد . به کمک اشعه ی لیزر می توان به صورت ریشه ای موهای زائد را سوزاند و با موفقیت ۸۰ تا ۹۰ درصدی ، تراکم موهای […]

 • ۳ بهمن ۱۳۹۶
 • بدون نظر
 • 460 بازدید