فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین (کاشت مو و ابرو)
22221000
: شماره تماس

از نتایج کاشت مژه سه بعدی به روش تار به تار شگفت زده می شوید

کاشت مژه سه بعدی
  • ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 2588 بازدید
[تعداد: 17    میانگین: 3.2/5]

از نتایج کاشت مژه سه بعدی به روش تار به تار شگفت زده می شوید

داشتن ابرو  و مژه پر پشت باعث افزایش زیبایی افراد می گردد و اگر بنا به دلایلی این زیبایی دچار آسیب گردد و ابرو و مژه دچار ریزش مو یا کم پشتی گردند هر فردی به دنبال درمان یک مشکل خواهد بود و به دنبال ره کاری خواهد بود تا این مشکل را رفع نماید، امروزه برای رفع مشکل کم پشتی مژه یا ریزش آن راه حلهای موقت و دائمی وجود دارد که هر کدام عوارض و مزایای مخصوص  به خود را خواهد داشت ، یکی از این روشها کاشت مژه سه بعدی به روش تا به تار می باشد که باید دید چه نتایجی برای فرد در بر خواهد داشت؟

روش کاشت مژه سه بعدی

یکی از انواع روش های کاشت مژه کاشت سه بعدی تار به تار می باشد که در این روش لا به لای هر تار موی مژه که باقی مانده و دچار ریزش نگردیده سه تا مو کاشت می شود و در این کار باعث حجم بیشتر موی مژه خواهد بود.

کاشت مژه سه بعدی

در این روش به دلیل آسیب نرسیدن به ریشه مژه ها ، مژه های باقی مانده آسیب نخواهند بود و مژه های جدید بعد از کاشت دچار ریزش خواهند شد اما به دلیل باقی ماندن پیاز مو و زنده بودن آن مجددا به رشد خود بعد از مدتی ادامه خواهند داد و این روش به دلیل دوام موها نتایج بهتری برای فرد نسبت به سایر روشها در بر خواهد داشت.

جراحی کاشت مژه باید توسط چه افرادی انجام گیرد؟

کاشت مژه به دلیل جراحی و به دلیل حساسیت مژه باید توسط جراح و تیم متخصص انجام گیرد و به دلیل حساسیت چشم و پلک نمی توان این کار را توسط افراد غیر متخصص انجام داد.

روش کاشت سه بعدی مژه به روش تار به تار بر تمام روشهای کاشت مژه ارجحیت دارد و نمی توان اکستنشن مژه را جایگزین خوبی برای آن دانست زیرا وجود چسب در انجام اکستنشن خود باعث ریزش مژه ها و حساسیت پلک و چشم خواهد شد، در واقع انجام اکستنشن روشی موقت برای رفع کم پشتی مژه خواهد بود و مشکل را به طور دائم رفع نخواهد کرد.

عمل جراحی کاشت مژه طبیعی

کاشت مژه سه بعدی به روش تار به تار به چه افرادی توصیه می گردد؟

روش کاشت مژه به دلیل حساسیت بالای مژه ها بیشتر به افرادی توصیه می گردد که بر اثر عواملی تمام موی مژه خود را از دست داده باشند و امکان رشد مجدد مژه با تقویت مژه برای آنها وجود نداشته باشد و کمتر به افرادی توصیه می گردد که دچار کم پشتی مژه شده اند زیرا این افراد لا رعایت تغذیه سالم و تقویت مژه با داروهای گیاهی می توانند تا حد زیادی سلامت مژه را باز  گردانند و کاشت مژه باید آخرین گزینه برای رفع کم پشتی مژه باشد.

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *