فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره در تلگرام مشاوره در تلگرام

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

کاشت مو به روش SUT اس یو تی

عمل کاشت مو
  • ۲۵ بهمن ۱۳۹۶
  • بدون نظر
  • 95 بازدید
[تعداد: 4    میانگین: 2.5/5]

کاشت مو به روش SUT اس یو تی

کاشت مو به روش SUT یکی از جدید ترین روش های کاشت مو در دنیا بوده که پس از آن، هیچ جای زخم و اسکاری بر روی سر باقی نمی ماند و مورد تأیید سازمان غذا و داروی امریکا (FDA) می باشد. از این روش در موارد بسیاری برای درمان مشکل ریزش مو در بانوان و آقایان استفاده شده است. این روش که نتایجی طبیعی داشته و ظاهر عروسکی و مصنوعی به چهره فرد نمی بخشد، امروزه در پیشرفته ترین و بهترین کلینیک کاشت مو در تهران و ایران مورد استفاده قرار می گیرد. خط رویش طبیعی و تراکم بالا از جمله ویژگی های چشمگیر کاشت مو به روش SUT می باشد. همچنین تعداد جلسات و طول زمان برداشت مو و کاشت مو در این روش کوتاهتر است.

کاشت مو به روش SUT

عوارض کاشت مو به روش SUT

این روش کاشت مو هیچ گونه عوارضی نداشته و بدون بیهوشی و  به جا ماندن اسکار می باشد .این روش با ماشین های تمام اتوماتیک انجام می شود ،در این نوع کاشت  ۱۴۰۰۰مو پیوند زده می شود در این روش تراکم بسیار بالا و طبیعی از مو قابل مشاهده است . مانند روش های سنتی (FIT) و (FUT) نیازبه  جلسات مکرر و خسته کننده مراحل کاشت نیست .این روش تراکمی ۳ برابری نسبت به روش FIT , FUT دارد

در حال حاظر در اروپا و امریکا از کاشت مو به روش SUT استفاده می شود در این نوع کاشت تمام فولیکول های مویی که از شخص برداشت شده فریز می شود ودر نتیجه کاملا سالم میمانند و هیچ گونه فولیکولی از بین نمیرود  بعد از پیوند قسمت های کاشت شده بوسیله دستگاههای لیزری تحریک می شود که این کار باعث رشد و تقویت مو ها میگردد و همچنین هر چه تراکم موهای پشت سر شخص بیشتر باشد تعداد بیشتری مو پیوند داده میشود.

بعد از انجام کاشت به مدت ۲تا ۳ هفته باید از انجام ورزش و کارهای سنگین پرهیز کرد ولی بعد از این مدت دیگر نیازی به انجام مراقبت نیست و شخمص به راحتی میتواند فعالیتهای روزانه خود را انجام دهد.

کاشت موی سر به روش اس یو تی

زمانیکه ریزش مو شخص از حالت عادی خارج می شود باعث طاسی و کم شدن موها می گردد و شاید درمان های گوناگونی مانند مصرف انواع داروها و شامپوها نتوانند از ریزش موهارا متوقف کنند یا به حالت عادی باز گردانند در این مواقع کاشت مو یک روش برای درمان ریزش مو می باشد .شیوه های کاشت مو متفاوت است که شیوه sut یکی از جدیدترین و مدرن ترین روش های کاشت مو می باشد .

همانطور که گفتیم در این روش پیشرفنه چندین برابر بیشتر از روش های قدیمی کاشت مو صورت میگیرد این امر به تنهایی باعث رضایتمندی شخص بیمار میشود.

در کاشت مو به روش SUT شما رویش موها به صورت کاملاً طبیعی و با تراکم بالا شکل می گیرد و هیچ کس متوجه کاشت مو در شما نخواهد شد. از روش کاشت موی اس یو تی می توان به عنوان یکی از بهترین متدهای کاشت مو نام برد.این روش بدون جراحی و بیهوشی انجام می شود. بنابراین نه تنها جای بخیه نمی ماند بلکه عوارض بیهوشی را نیز برای فرد به همراه ندارد.

مقایسه کاشت مو به روش SUT و روش FIT

روش SUT و FIT از این لحاظ شباهت دارند که در هر دو روش، فولیکول مو برداشت شده و در محل مورد نظر کاشته می شود. روش SUT نسبت به روش های کاشت مو FIT و FUT جدیدتر است و تقریباً به صورت تمام اتوماتیک انجام می شود، از این رو بدون اینکه برشی در سطح پوست سر ایجاد شده و عمل جراحی برای برداشت مو انجام شود، برداشت فولیکول های مو توسط پانج لیزری انجام می شود و پس از فریز کردن، در مناطق کم پشت و طاس سر کاشته می شود. از آنجایی که فولیکول های مو فریز می شوند، امکان نگهداری آنها بدون ریسک تخریب تا زمان کاشت وجود دارد.

همچنین از آنجایی که این روش بدون عمل جراحی انجام می شود، عوارض جانبی و دوران نقاهت آن نسبت به سایر روش های کاشت مو کمتر است.

مزایای کاشت موی طبیعی به روش اس یو تی

همانطور که اشاره شد، در این روش هیچ گونه عمل جراحی انجام نمی شود و در نتیجه درد و خونریزی و اسکار در این روش از بین می رود. به علاوه با استفاده از این روش می توان به تراکمی بیش از سه برابر روش های رایج مانند کاشت مو به روش FIT و کاشت مو به روش FUT دست یافت.

خط رویش طبیعی و برداشت و کاشت مو به شیوه بسیار دقیق، رسیدن به بالاترین تراکم مو در کمترین تعداد جلسات ممکن (۱ جلسه) و از بین نرفتن حالت طبیعی چهره فرد از مزایای کاشت مو به روش SUT است. از دیگر ویژگی های مثبت این روش می توان به سالم ماندن تمامی فولیکول های برداشت شده، در خلال پروسه برداشت و فریز کردن فولیکول ها و کاشت آن به صورت دقیق و در محل مورد نظر توسط متخصص کاشت مو ، اشاره نمود.

کاشت مو به روش اس یو تی

امروزه از روش کاشت مو SUT به عنوان یکی از موفق ترین روش های کاشت مو و پیوند مو نام برده می شود که در کلینیک های فوق تخصصی کاشت مو و پیوند مو به کار گرفته می شود.

در روش کاشت موی اس یو تی دیگر مانند روش های کاشت اف یو تی و کاشت اف آی تی نیاز به جلسات مکرر نیست و شخص بیمار با یک جلسه کاشت خود را انجام میدهد از مزایای خوب این روش از کاشت طبیعی بودن خط رویش است، بررسی و کاشت آن توسط تیم مجرب ما،تراكم بالای مو در این روش، شروع و پایان کار در یک جلسه ومشاهده كردن موهای كاشته شده بعد از كاشت.

چه تعداد تار مو در هر جلسه کاشت مو به روش SUT پیوند زده می شود؟

تعداد فولیکولهای مو به تراکم موی پشت سر فرد بستگی دارد. موهای برداشت شده از پشت سر فرد می توانند به صورت تک دانه یا چند تایی باشند.

معایب کاشت مو به روش SUT چیست؟

تمام سعی متخصصین کاشت مو و پیوند مو در این بوده است که در روش SUT حداکثر معایب روش های سنتی FIT و FUT را برطرف نمایند. بنابراین در این روش حداقل میزان عوارض و مشکلات پس از عمل برای فرد به وجود می آید.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

سوالات متداول

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *