فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین (کاشت مو و ابرو)
22221000
: شماره تماس

مزایای روش کاشت موی دو مرحله ای

مزایای روش کاشت مو دو مرحله ای
  • ۲۳ دی ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 638 بازدید
[تعداد: 1    میانگین: 4/5]

مزایای روش کاشت موی دو مرحله ای

کاشت موی ترکیبی یا دو مرحله ای

همانطور که به این مسئله واقف هستید کاشت مو یکی از بهترین گزینه هایی است که پیش روی افراد قرار دارد و میتواند آنها را به نتیجه دلخواه برساند. از همین رو روش های بسیار متنوعی برای این نوع از درمان به دنیا معرفی شده است اما تاکنون در رابطه با کاشت موی دو مرحله ای چیزی شنیده اید؟ در واقع در این روش پزشکان پس از بررسی های لازم به این نتیجه میرسند که برای رسیدن به نتیجه مطلوب نیاز است که از ترکیب دو روش متفاوت استفاده کنند. در چند سال گذشته شاهد این مسئله هستیم که پزشکان با ترکیب دو روش fit و fut در تلاش اند تا نتیجه ی مورد نظر را برای بیماران فراهم آورند.

کاشت موی دو مرحله ای

کاشت موی دو مرحله ای

مزایای کاشت موی دو مرحله ای

پس از اینکه در رابطه با چگونگی انجام کاشت موی دو مرحله ای توضیحاتی خدمت شما ارائه کردیم مهمترین مسئله ای که در این رابطه وجود دارد این است که شما نسبت به مزایای آن آگاهی پیدا کنید تا با آگاهی بیشتری به سمت آن حرکت کنید همچنین با دانستن مزایای آن، میل شما برای استفاده از این روش افزایش پیدا خواهد کرد. این مزایا عبارتند از:

  • تعداد گرافت هایی که در یک جلسه برداشت و انتقال می یابد بسیار افزایش پیدا می کند.
  • اسکار به وجود آمده در زیر موها پنهان باقی می ماند.
  • هزینه مناسبی را برای افراد در پی دارد.
  • افراد میتوانند اطمینان پیدا کنند که به نتیجه دست پیدا می کنند.
مراحل کاشت موی سر

مراحل کاشت موی سر

کاندیدای کاشت مو دو مرحله ای

مسلما وقتی تصمیم به انجام کاشت مو میگیرید نسبت به تمامی اتفاقاتی که در آن رخ می دهد آگاهی کاملی بدست می آورید. از همین رو هنگامی که میخواهید کاشت موی دو مرحله ای انجام دهید سوالی که ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول می کند این است که آیا گزینه مناسبی برای انجام این عمل هستند؟ در این رابطه باید بدانید کسانی میتوانند از این روش استفاده کنند و به نتیجه ای مطلوب دست پیدا کنند که نیازمند دریافت تعداد زیادی از مو در یک جلسه هستند. نکته ی دیگر این است که باید بررسی شود کدام یک از روش ها باید در مرحله اول بر روی سر آنها انجام شود تا نتیجه مورد نظر حاصل شود.

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *