فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین (کاشت مو و ابرو)
22221000
: شماره تماس

کاشت ریش یا میکروپیگمنتیشن ریش؟ کدام بهتر است؟

میکروپیگمنتیشن ریش
  • ۱۳ خرداد ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 611 بازدید
[تعداد: 4    میانگین: 2.5/5]

کاشت ریش یا میکروپیگمنتیشن ریش؟ کدام بهتر است؟

مردان زیادی وجود دارند که بنا به دلایل مختلف، ریش کم پشتی داشته  و یا قسمتی از ریش آنها دچار ریزش شده است. کم پشتی ریش و یا ریزش و فقدان قسمتی از ریش برای خیلی از آقایان مسئله مهمی بوده و دوست دارند آن را درمان کنند؛ چرا که به طور معمول آقایان نمی توانند با مواد آرایشی نقص های صورت خود را بپوشانند. برای درمان عارضه ها ی گفته شده می توان از دو روش کاشت ریش و میکروپیگمنتیشن ریش بهره برد. در این مطلب به بررسی دو روش و اینکه کاشت ریش بهتر است یا میکروپیگمنتیشن ریش خواهیم پرداخت.

کاشت ریش یا میکروپیگمنتیشن ریش

کاشت ریش

یکی از روش های ترمیم ریش، کاشت ریش می باشد. برای کاشت ریش روش های مختلفی وجود دارد ، روش های جدید تر نظیر روش FIT  از بهترین روش های کاشت ریش می باشد چراکه اسکار روی پوست ایجاد نمی شود. در کاشت ریش حدود ۹ ماه زمان لازم است تا درمان کامل شده و موهای کاشته شده کامل شوند.

میکروپیگمنتیشن ریش

میکروپیگمنتیشن ریش یا شبیه سازی ریش نوعی تاتوی پیشرفته است  که از نظر پزشکی قابل قبول می باشد. در میکروپیگمنتیشن ریش، نقش هایی شبیه به ته ریش و با رنگی هماهنگ با ریش طبیعی فرد به وسیله دستگاه میکروپیگمنت، روی پوست ایجاد می شود.

مقایسه کاشت ریش و میکروپیگمنتیشن ریش

به دلیل اینکه در کاشت ریش از موهای طبیعی فرد بیمار استفاده می شود ، نسبت به میکروپیگمنتیشن ریش که فقط نقش هایی شبیه به مو یا ریش در صورت فرد ایجاد می شود،  نتیجه ی طبیعی تری دارد و بهتر خواهد بود.  از میکروپیگمنتیشن ریش معمولا  در مواقعی که وسعت ناحیه مورد درمان کم باشد استفاده می شود. کاشت ریش پروسه طولانی تری نسبت به میکروپیگمنتیشن ریش دارد. همچنین کاشت مو دوام بیشتری نسبت به میکروپیگمنتیشن ریش دارد، میکروپیگمنتیشن ریش بعد از حدود دو الی سه سال محو می شود و نیاز است که مجددا انجام شود. هزینه انجام میکروپیگمنتیشن از کاشت مو معمولا کمتر است.

کاشت ریش بدون جراحی

کاشت ریش بهتر است یا میکروپیگمنتیشن؟

با اینکه نکات زیادی در باره ی کاشت ریش و میکروپیگمنتیشن گفته شد، اما بهتر است که بیمار برای تصمیم گیری در مورد اینکه از کدام روش استفاده کند، با پزشک متخصص مشورت کند ، زیرا پزشک با بررسی هایی تخصصی که انجام می دهد می تواند تشخیص دهد که آیا بیمار برای کاشت ریش کاندید مناسبی خواهد بود یا اینکه انجام میکروپیگمنتیشن برای بیمار بهتر است.

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *