فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)

کلینیک تخصصی پوست و مو ایران نوین (کاشت مو و ابرو)

22221000
: شماره تماس

کاشت ابرو، بهترین جایگزین تاتو برای ابرو

تاتو برای ابرو
  • ۸ خرداد ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 245 بازدید
[تعداد: 6    میانگین: 3/5]

کاشت ابرو، بهترین جایگزین تاتو برای ابرو

ابروی پرپشت و زیبا به ظاهر افراد مخصوصا خانم ها زیبایی خاصی می بخشد و اگر بر اثر عواملی این زیبایی دچار خدشه شود و آسیب ببیند به دنبال راهی برای پرپشت کردن و زیبا نمودن آن خواهند بود اما باید دید کاشت ابرو بهترین جایگزین تاتو برای ابرو خواهد بود .

تاتو ابرو ، معایب و مزایا

امروزه یکی از روشهایی که در جبران کن پشتی ابرو به ویژه در خانم ها مورد استقبال قرار گرفته تاتو ابرو می باشد که با استفاده از رنگهای مصنوعی در ابرو باعث ایجاد حالت پرپشتی و تغییر شکل آن می شود ، این روش به دلیل سرعت بالای تغییر ابرو و هزینه پایین مورد استقبال قرار گرفته است.

تاتو برای ابرو

اما به کار گیری این روش ممکن است باعث ایجاد عوارضی مانند حساسیت و تورم و خارش در پلک و ابرو وچشم گردد و به دلیل اینکه پاک کردن آن بسیار مشکل می باشد و ممکن است به خاطر یکنواخت بودن حالت ابرو بعد از مدتی فرد از انجام آن پشیمان گردد باید انجام دادن آن با تفکر بیشتری صورت گیرد.

کاشت موی ابرو جایگزین تاتو

به دلیل معایب تاتو کردن برای افراد و به دلیل آنکه در کاشت مو امکان رشد مجدد موها وجود دارد و عوارض ناشی از تاتو برای فرد ایجاد نخواهد شد و پرپشتی مو طبیعی تر خواهد بود کاشت مو جایگزین مناسبی برای تاتو کردن و رفع مشکل کم پشتی ابرو خواهد بود، تاتو کردن ابرو به دلیل ضربات دستگاه تاتو به ریشه مو باعث ریزش موی طبیعی ابرو خواهد شد اما در کاشت مو به دلیل دقت بالا در کاشت اگر ریزشی صورت گیرد باز مو مجددا رشد خواهد داشت.

کاشت ابرو برای افرادی مناسب خواهد بود که بر اثر عواملی مانند بیماری یا سوانح تمام ابروی خود را از دست داده اند .

prp ابرو

اگر فردی در جبران کم پشتی ابروی خود اول اقدام به تاتو کند و سپس تصمیم به کاشت ابرو بگیرد بنا به تشخیص متخصص اول تاتو توسط لیزر پاک خواهد شد سپس کاشت ابرو صورت می گیرد اما وجود تاتو مانع کاشت ابرو نخواهد شد و در مواردی نیز تاتو فرد پاک نشده و عمل کاشت مو روی تاتو انجام خواهد گرفت که ممکن است باعث پرپشت تر شدن کاشت گردیده و به ابرو حالت زیباتری نیز ببخشد.

گر چه کاشت ابرو بهترین جایگزین تاتو ابرو می باشد ولی به دلیل هزینه بالا کمتر مورد استقبال قرار می گیرد.

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

سوالات متداول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *