فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)

کلینیک تخصصی پوست و مو ایران نوین (کاشت مو و ابرو)

22221000
: شماره تماس

آیا کاشت ابرو با موهای نازک امکان پذیر است؟

کاشت مو در ابرو
  • ۲ دی ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 141 بازدید
[تعداد: 1    میانگین: 4/5]

آیا کاشت ابرو با موهای نازک امکان پذیر است؟

بهترین محل اهدای مو برای کاشت ابرو

مسلما به این مسئله واقف هستید که کاشت ابرو یکی از بهترین راه ها برای درمان ریزش ابرو و سایر مشکلات مربوط به آن می باشد. از همین رو در این راستا باید به شما بگوییم که قبل از اینکه اقدام به انجام این عمل نماییئ در رابطه با تمامی اتفاقاتی که در ان رخ می دهد اگاهی پیدا کنید که یکی از آنها تشخیص بهترین محل اهدای مو برای کاشت ابرو با موهای نازک می باشد. در واقع پزشک مورد نظر در جلسه مشاوره ای که ترتیب می دهد باید بررسی جامع و کاملی از ناحیه ای که دچار ریزش شده و سایر نواحی انجام دهد، اما به طور معمول ناحیه پشت گوش بهترین ناحیه برای برداشت مو و انتقال به ابرو می باشد.

کاشت ابرو با موهای نازک

کاشت ابرو با موهای نازک

معایب کاشت ابرو با موهای نازک

همانطور که گفته شد پزشکان برای کاشت ابرو با موهای نازک از ناحیه پشت گوش به عنوان بانک موی افراد استفاده می کنند و گراف های مورد نظر خود را از آنجا برداشت می کنند اما سوالی که به وجود می اید این است که آیا انجام این عمل معایبی را با خود به همراه دارد؟ در این قسمت در نظر داریم به برخی از آنها بپردازیم:

  • میتواند عفونت هایی را با خود به دنبال داشته باشد
  • جای زخم آن تا مدت های طولانی باقی می ماند
  • حساسیت های پوستی را فراهم می آورد.
  • امکان عدم رویش ابرو و نارضایتی بیمار وجود دارد.
موهای نازک ابرو

موهای نازک ابرو

هزینه کاشت ابرو با موهای نازک

مسلما به این مسئله واقف هستید که هزینه های کاشت از جمله عواملی هستند که باعث می شود افراد به سمت عمل کاشت ابرو روی آورند، از همین رو آگاهی از این مسئله از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در این راستا باید بدانید که عوامل زیادی از جمله پزشک متخصص، روشی که برای کاشت ابرو با موهای نازک انتخاب می شود، موقعیت جغرافیایی کلینیک، هزینه های پرسنل، تجهیزات و… در تعیین هزینه های نهایی دخیل هستند. همچنین هر چقدر سطح امکانات در رتبه بالاتری باشد، هزینه تمام شده افزایش پیدا می کند.

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *