فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)

کلینیک تخصصی پوست و مو ایران نوین (کاشت مو و ابرو)

22221000
: شماره تماس

کاشت ابرو با لیزر و کاشت ابروی کرکی در بازیگران

کاشت ابرو با لیزر
  • ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 284 بازدید
[تعداد: 3    میانگین: 4/5]

کاشت ابرو با لیزر و کاشت ابروی کرکی در بازیگرا

موهای ابرو در گذر زمان و در اثر عوامل مختلفی مانند ؛ تغییرات هورمونی ، اصلاح بیش از حد و … ،کم پشت می شوند و زیبایی خود را از دست می دهند که در این میان ابروهای بازیگران به دلیل در معرض قرارگیری بیش از دیگران ، مورد توجه قرار دارند ، از این رو در این مقاله ، کاشت ابرو با لیزر مورد بررسی قرار گرفته شده است .

کاشت ابرو با لیزر

در رابطه با کاشت ابرو با لیزر می توان عنوان نمود که جهت کاشت ابرو ، لازم است که موهای مناسب کاشت از پشت گوش فرد جدا شده و در ناحیه ابرو با دقت بالا در خط رویش طراحی شده ی ابرو ، پیوند زده شود ، کاشت ابرو با لیزر در واقع وجود ندارد و تنها جهت تبلیغات این عنوان به کار می رود ، لذا جهت انجام عمل زیبایی کاشت ابرو ، لازم است که فولیکول های مورد نیز از طریق جراحی ، پیوند زده شوند .

کاشت ابرو با لیزر1

کاشت ابرو

در عمل کاشت ابرو از موهای پشت گوش که از نظر رنگ و ضخامت به موهای ابرو ، شباهت دارند ، استفاده می گردد ، از آنجا که در کاشت ابرو ، تعداد محدودی فولیکول مو نیاز می باشد ، می توان با روش FIT که در آن با کمک دستگاه فولیکول های مو ، خارج می شوند ، با ایجاد بیحسی موضعی ، تعداد فولیکول های مورد نیاز جهت پیوند در ابرو را بدست آورد .

پس از خارج نمودن فولیکول ها و جدا سازی آنها از ناخالصی ها ، به صورت مجزا با ایجاد بیحسی موضعی در خط رویش ابرو و در جهت خواب دیگر موهای ابرو ، با دقت بالایی با ابزار بسیار ظریفی ، موها کاشته می شود .

اگر چه تا ۵ روز ممکن است در ناحیه ی پیوند ، تورم وجود داشته باشد ، اما فرد می تواند پس از دو روز به محل کار خود بازگردد ، موهای پیوندی در ابرو ، پس از ۴ الی ۶ ماه نتیجه نهایی را نمایان خواهند کرد و پس از این مدت ،به رشد کامل می رسند .

هزینه و مراحل کاشت ابرو

موهای حاصل از پیوند در ابرو ، دائمی هستند و به مانند دیگر موهای ابرو قابلیت کوتاه شدن و اصلاح کردن را دارند .

کاشت ابرو در بازیگران

بازیگران به دلیل ماهیت شغلی خود ، همواره باید زیبایی و شادابی چهره و ظاهر خود را حفظ نمایند ، لذا کاشت ابرو در افراد این حرفه بسیار متداول می باشد ، با کاشت ابرو دیگر نیازی به تاتو و قلم کشیدن های مداوم و وقت نخواهد بود ، بلکه با داشتن ابروهایی پرپشت و دارای موهای طبیعی می توان ابروها را به مدل های مختلف در آورد و حتی آنها رنگ کرد ، بدین ترتیب نیاز یک بازیگر از ابروهای پرپشت با کاشت موی طبیعی در ابرو ، برآورده خواهد شد .

جهت طبیعی بودن ابروهایی که تنها به مقدار کمی پرپشتی نیاز دارند ، می توان از کاشت موهای نازکتر که حالت کرک دارند ، استفاده نمود ، با کاشت مو در ابرو برای همیشه ؛ می توان از ابروهای طبیعی ، زیبا و پرپشت بهره مند شد که با ظاهر بسیار طبیعی موها کاشته شده ، هیچ کس متوجه تفاوت این موها با دیگر موهای طبیعی فرد نخواهد شد.

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

سوالات متداول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *