فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره در تلگرام مشاوره در تلگرام

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

چه چیز طول عمر ترمیم مو را بالا می برد

ماندگاری عمل ترمیم مو
  • ۱۴ بهمن ۱۳۹۶
  • بدون نظر
  • 37 بازدید
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

چه چیز طول عمر ترمیم مو را بالا می برد

زمانی که پزشک متخصص مو با بررسی ها و آزمایشات لازمه تشخیص می دهد که ریزش مو را نمی توان با درمان دارویی یا رفع علت ایجاد کننده ی ریزش مو برطرف نمود ، ریزش مو الگوی مردانه و یا زنانه را که علت ژنتیکی و ارثی دارد با پیوند و کاشت مو ترمیم می کند . افراد زیادی دیده شده اند که از عمل ترمیم موی خود ناراضی و پشیمان بوده اند. راز طول عمر ترمیم مو در بیماران رضایتمند چیست؟

در عمل زیبایی ترمیم مو ، کاشت و پیوند موی طبیعی با روش های مختلفی در کلینیک های معتبر توسط تیم جراحی صورت می پذیرد .

در این عمل زیبایی ، جراح فولیکول های مو را از بانک موی پشت سر فرد که مقاوم به هورمون رشد هستند برمی دارد ، ناخالصی ها را از ریشه ی مو جدا ساخته و در نهایت این فولیکول ها را به صورت جداگانه در خط رویش طراحی شده پیوند می زند .

روش های مختلفی جهت ترمیم مو وجود دارد ، که پیوند مو روش ترمیم دائمی ریزش مو است و این روش به شیوه های مختلفی صورت می پذیرد .

متداول ترین و موفق ترین و در عین حال کم عارضه ترین روش های ترمیم و پیوند مو ، روش هایFIT ،  FUT و ترکیبی از این دو روش می باشد .

با توجه به حساسیت فولیکول های مو در رشد مجدد ، عمل ترمیم مو یک عمل ظریف و بسیار حساس است که به مراقبت های شدیدی بعد از عمل نیاز دارد .

طول عمر ترمیم مو

طول عمر ترمیم مو

● برای دستیابی به نتیجه ی مطلوب در عمل ترمیم و پیوند مو و طول عمر ترمیم مو ، این عمل حساس حتما باید در مراکز و کلینیک های معتبر تخصصی پوست و مو توسط متخصص ماهر و باتجربه صورت پذیرد .

● جهت ایجاد تراکم مناسب در یک ناحیه باید طی دو الی سه جلسه به ترمیم و پیوند مو اقدام شود ، تا فولیکول های مو به قدر کافی از فضای مناسبی جهت تغذیه و امکان رشد برخوردار شوند .

● پس از کاشت گرافت های مو در محل موردنظر ، به هنگام حمام رفتن یا شانه کشیدن بسیار باید مراقب بود تا گرافت ها در اثر کشیده شدن خارج نشوند .

● پس از عمل ترمیمی پیوند مو ، از برخورد مستقیم قطرات آب با گرافت های مو باید جلوگیری کرد .

●  سعی کنید از عوامل ایجاد کننده ی استرس شدید که عامل ریزش مو است ، جلوگیری کند .

● شامپوی مناسب با جنس موها و چربی سر مصرف گردد .

● تا یک هفته پس از عمل از فعالیت و ورزش سنگین باید خودداری کرد .

● برای بررسی وضعیت پس از عمل ، حتما باید ویزیت های بعد از عمل را به موقع انجام داد .

● به دلیل روند رو به رشد ریزش مو ، نباید اصرار بر ایجاد تراکم بالایی از مو در حال حاضر داشت ، و باید مقداری مناسبی از بانک مو را برای آینده نگه داشت .

● برای پیوند مناسب گرافت های مو ، با مراقبت های توصیه شده توسط پزشک معالج از عفونت و ایجاد دلمه در محل گرافت ها جلوگیری کنید .

● از پوشاندن طولانی مدت محل پیوند موها با گذاشتن هرگونه پوششی مانند کلاه خودداری کنید ، زیرا گرما و تنش وارده باعث از بین رفتن فولیکول های مو می گردد .

منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو ایران نوین

برچسب‌ها

سوالات متداول

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *