پیکرتراشی و بادی جت

پیکرتراشی و بادی جت

پیکرتراشی ، بادی جت

پیکر تراشی

یکی از جدید ترین روش های تخلیه چربی یا پیکر تراشی از نواحی مختلف بدن بادی جت می باشد. ساخت این دستگاه از کشور صنعتی آلمان می باشد. که در این روش ، کار اصلی از طریق فشار آب صورت می گیرد . در اصل این دستگاه کار پیکرتراشی بدن انسان را با تکنولوژی جدیدی انجام می دهد که در واقع معایب روش های دیگر را بر طرف می کند . بزرگترین مزایای این روش این است که عمل بادی جت ، بدون بیهوشی اما در اتاق عمل و کاملا در محیط بهداشتی و زیر نظر متخصص بیهوشی انجام می گیرد. در پیکرتراشی بوسیله ی بادی جت ، آب به صورت کنترل شده با فشار به زیر پوست و بین بافت چربی ها ( ران ، باسن ، پهلو ، شکم ، و نواحی مختلف بدن )پاشیده می شود که این عمل باعث خردشدن چربی ها می شود و توسط دستگاه ازبدن خارج می شود .

که ما تمام توضیحات لازم و حتی فیلم مصاحبه و پرسش و پاسخ با دکتر مربوطه در مورد پیکر تراشی به وسیله بادی جت را همراه با نمایش همین عمل به صورت تصویری ، برایتان در این سایت قرار داده ایم که حتما شما عزیزان کلیپ های مورد نظر را دانلود و تماشا بفرمایید و همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

با توجه به فیلم های ارایه شده توسط متخصصین به آذین و مطالعه انواع مقالات در مورد بادی جت ، به این واقعیت اطمینان پیدا می کنید که چربی که توسط فشار آب خرد شده از نواحی مختلف بدن بیمار به بیرون هدایت می شوند بافت سالمی دارد و می توان از آن برای تزریق به نواحی مختلف دیگر بدن بیمار استفاده کرد.

بادی جت و پیکرتراشی

فایل زیر مجموعه ای از رایج ترین سوالات فنی در زمینه دستگاه Body Jet   بادی جت می باشد. که توسط شرکت Human med آلمان از تمامی خریداران و پزشکانی که از این دستگاه در سراسر دنیا استفاده نموده اند، گردآوری شده و توسط متخصصین بادی جت  ( پیکرتراشی ) پاسخ داده شده است . اين مجموعه در حال حاضر کاملترين مرجع جواب سوالات رايج در مورد اين روش هست که توسط نام آورترين جراحان پلاستيک و زيبايي دنيا پاسخ داده شده است. شما ميتوانيد با کليک روى سوال مورد نظر پاسخ رو مشاهده کنيد ، اين فايل براى همکاران پزشک نيز بسيار قابل استفاده مي باشد.

لیپوست ، بادی جت ، پیکرتراشی

پس از ورود روش بادى جت ( پیکرتراشی ) به دنياى پزشکى تحول عظيمى در جهت اصلاح و برداشتن چربيهاى موضعى و همچنين تزريق چربى به وجود آمد. مطالعات و تحقيقات گسترده اى در زمينه مزاياى اين روش و مقايسه آن با ساير روشها صورت گرفته است. اکثر اين مقالات توسط دپارتمانهاى مطرح جراحى پلاستيک دنيا تهيه شده است.

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

تگها : پیکر تراشی , بادی جت
پشتیبانی آنلاین