دانستنی های لازم درباره پیوند مو به روش FUT

دانستنی های لازم درباره پیوند مو به روش FUT

دانستنی های لازم درباره پیوند مو به روش FUT

اگر تنها راه حل کمی پشتی و ریزش مو ، روش پیوند مو باشد ، انتخاب روش FUT جهت ایجاد تراکم مناسب طی دو جلسه ، با فاصله ی یکساله ، روش بسیار مناسب و با موفقیت بالایی خواهد بود .پیوند مو به روش FUT

در فرآیند پیوند مو ، پس از بررسی وضعیت سلامت و بانک موی فرد در جلسات مشاوره قبل از عمل پیوند مو ، جراح با ایجاد بیحسی موضعی و بدون نیاز به بیهوشی و بستری شدن در محل فولیکول های اهداء کننده که پشت سر فرد می باشد ، عمل پیوند را آغاز می کند .

در مرحله ی بعد پزشک متخصص مو توسط جراحی ، نوار باریکی از موهای پشت سر فرد را برداشته و با بخیه کردن محل برداشت به استریل و خالصی سازی فولیکول های مو می پردازد .

در این مرحله ، فولیکول ها به صورت تک به تک با دقت و ظرافت بسیار زیادی در خط رویش طراحی شده توسط متخصص با بیحسی موضعی و بدون درد ، در شکاف های ریز ایجاد شده توسط ابزار مخصوص پزشکی کاشته می شوند .

به کمک روش FUT ، طی یک جلسه ی 3 تا 5 ساعته می توان تراکم بالایی از مو را در ناحیه گیرنده ایجاد نمود ، پس از اتمام عمل پیوند ، ناحیه ی گیرنده به مدت یک روز پانسمان می شود ، پس از آن جهت برداشت پانسمان و شست و شوی سر باید به پزشک معالج خود مراجعه نماید .

پس از اعمال توصیه های ارائه شده ی مراقبتی  لازم توسط بیمار ، در هفته دوم موها شروع به رشد کرده و در هفته ی سوم موها ریزش می کنند ولی ریشه ها زنده بوده و در ماه دوم موهای جدید ظاهر می گردند، موها ابتدا نازک و کرک مانند بوده و رفته رفته ، نتیجه نهایی رشد و ضخیم شدن موها یک سال بعد از عمل پیوند مشخص می گردد .

در روش FUT فقط محل اهداء کننده فولیکول های پیوندی تراشیده می شود و نیازی به کوتاهی کل موهای فرد نخواهد بود  .

سریع ترین و موفق ترین روش پیوند مو در دنیا روش FUT  می باشد .

در روش FUT ، با کمترین تخریب بانک موی پشت سر فرد ، طی یک جلسه ، بالاترین تراکم در کمترین زمان ممکن و طبیعی ترین خط رویش ایجاد خواهد شد .

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

تگها : FUT , درمان ریزش مو

 

پشتیبانی آنلاین