بهترین دکتر و فوق تخصص پیوند مو در ایران و تهران

بهترین دکتر و فوق تخصص پیوند مو در ایران و تهران

بهترین دکتر و فوق تخصص پیوند مو در ایران و تهران

یکی از عمده ترین مشکلات مراجعین به متخصصین پیوند مو، ریزش مو است. از همین رو پیوند مو به عنوان رایج ترین راه حل درمانی ریزش مو شناخته شده است. افراد با از دست دادن موی خود، اعتماد به نفس و حس زیبایی خود را نیز از دست داده و هرچه بیشتر در جهت رفع این معضل می کوشند. 

پیوند مو  روشی دائمی است چون موهای کاشته شده نسبت به هورمون DHT مقاوم هستند. متخصص پیوند مو بر اساس نوع ریزش ممکن است روش های متفاوتی را برای پیوند مو پیشنهاد می دهد.  موهای کاشته شده بر خلاف کلاه گیس که با رنگ طبیعی مو کاملا مطابقت ندارد دقیقا شبیه موهای فرد میباشد چون موهای کاشته شده از قسمت دیگری از سر به قسمت طاس منتقل شده است و دقیقا موی خود فرد است.

بهترین فوق تخصص پیوند مو

چگونه بهترین پزشک متخصص پیوند مو در ایران را پیدا کنیم؟

انتخاب متخصص پیوند مو در تهران و یا ایران کار سختی نیست به شرطی که بدانید چطور باید یک متخصص پیوند مو حاذق را تشخیص دهید. قبل از ورود به هر مرکزی ( مطب، کلینیک یا بیمارستان) به تابلوی متخصص پیوند مو  بر روی نمای ساختمان دقت کنید. خبره ترین پزشکان کاشت مو، متخصصین پوست و مو با سابقه چندین ساله در این زمینه هستند.

بهترین گزینه برای انتخاب متخصص پیوند مو ، تخصص آکادمیک پزشک در جراحی های زیبایی میباشد

یک متخصص پیوند موی حرفه ای در طول دوره تخصص (در بیمارستان های پوست دانشگاهی ) شناخت کامل از بافت پوست سر و فولیکول های مو پیدا می کند. در واقع یک جراح پوست و مو علاوه بر داشتن مهارت در زمینه‌های تعامل با بیمار، مراقبت‌های تروما و تکنیک‌های پایه‌ای جراحی، آموزش‌هایی نیز در برخی زمینه‌های تخصصی مانند پیوند بافت و اصلاح فرم بدن دیده است.

به تنها گواهینامه های دوره تخصصی پیوند مو اعتبار نکنید.

اخذ گواهینامه از دوره های چند روزه و چند ساعته از یکی از کنگره های خارجی دلیل قانع کننده ای برای آن نیست که یک پزشک عمومی، خود را متخصص پیوند مو از آمریکا یا اروپا اعلام کند. چه بسا این افراد خدمات پیوند مو و ابرو را با قیمتی بسیار نازل ارائه می کنند و در مقابل دانش کافی نیز برای انجام عمل پیوند مو ندارند. 

این پزشکان بر خلاف متخصصین واقعی پوست و مو توانایی و دانش چندانی در شناخت علمی و تخصصی مشکلات ندارند . تنها به تجارب و هرچه پیش آید خوش آید بسنده میکنند. دقت کنید که متخصص پیوند مو انتخابی شما حتما متخصص پوست، مو و زیبایی با مدرک معتبر آکادمیک باشد. مدرک معتبر تخصصی به نام پیوند مو در ایران و دنیا وجود ندارد. از دیگر ویژگی های منحصر به فرد یک متخصص پیوند مو داشتن صبر و حوصله و دقت زیاد در انجام کارهای ظریف است.

 

تگها : پزشک متخصص مو , کاشت مو , پیوند مو

 

پشتیبانی آنلاین