فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین (کاشت مو و ابرو)
22221000
: شماره تماس

پیوند موی صورت ، ریش و سبیل

روش های پیوند موی صورت و ریش و سبیل
  • ۱۵ بهمن ۱۳۹۶
  • بدون نظر
  • 681 بازدید
[تعداد: 3    میانگین: 3.3/5]

پیوند موی صورت ، ریش و سبیل

مو در شادابی و جوانی چهره ی هر فرد نقش بسیار مهمی را ایفا می کند ، چنانچه فرد به ریزش مو در نواحی سر ، صورت ، ریش و سبیل دچار شود ، از زیبایی و جذابیت او به طور قابل ملاحظه ای کاسته می شود ، به گونه ای که چهره ی فرد بی روح و خسته نشان داده می شود. از همین رو افراد زیادی متقاضی پیوند موی صورت که شامل پیوند مو در ریش و سبیل و ابرو می شود، می باشند.

روش های پیوند موی صورت و ریش و سبیل

پیوند موی صورت با توجه ناحیه ی مورد نیاز به پیوند می تواند در آقایان و خانم ها انجام شود.

در خانم ها جای جراحی های ناحیه ی سر و ریزش و کم پشت شدن موهای ناحیه ی ابرو نیاز به پیوند مو دارد .

در آقایان نیز علاوه بر نواحی مختلف سر ، کم پشتی موی ناحیه ی ریش ، سبیل و جای جراحی ها و اسکار نیازمند به پیوند مو است.

پیوند موی نواحی مختلف سر و صورت در مراکز تخصصی و کلینیک های معتبر توسط پزشک متخصص مو با تجهیزات و روش های پیشرفته به صورت تیمی انجام می شود.

دو روش FUT و FIT متداول ترین و بی خطر ترین متدهای کاشت مو در سراسر دنیا به شمار می آیند که در ایران نیز پزشکان مجرب و زبده ی ایرانی نیز از این دو روش جهت پیوند مو و ایجاد تراکم مناسب مو ، استفاده می کنند.

پیوند موی صورت

به طور کلی ، پزشک متخصص مو ، با برداشتن موهایی از پشت سر که مناسب ترین موها جهت پیوند به شمار می آیند ، آن ها را با دقت و ظرافت خاصی در محل کاشت ، پیوند می زند.

تفاوت پیوند مو به روش FUT و FIT

تفاوت روش FUT و FIT در نحوه ی برداشت و کاشت موی پیوندی است.

به دلیل اینکه فولیکول موی پیوندی از خود فرد برداشته می شود ، بدن فرد به راحتی موی پیوندی را پذیرفته و پیوند به خوبی جواب می دهد و در نهایت شاهد رشد مناسب و بدون نیاز مراقبت از مو خواهیم بود.

روش پیوند موی FUT

در روش FUT نواری باریکی از موها از پشت سر فرد برداشته می شود ، جای نوار باریک بخیه می گردد و پس از جداسازی فولیکول های مو از چربی و پوست های اضافی ، مو با بیحسی موضعی ، توسط میکروسکوپ و لوپ های مخصوص به صورت تک به تک در محل کاشت و با ایجاد برش های بسیار ریز میلی متری پیوند زده می شود.

اگر در ناحیه ی پیوند نیاز به حجم زیادی از گرافت های مو باشد ، مانند کم پشتی جلوی سر ، روش FUT مناسب تر است ، زیرا در این روش حجم زیادی از مو را می توان از بانک مو برداشت.

این موهای پیوندی می توانند جهت ایجاد تراکم مناسب در نواحی مختلف سر ، ریش ، سبیل و ابرو قرار گیرند.

قرار دادن موهای پیوندی در هر ناحیه از سر و صورت کار بسیار ظریفی است که به دقت ، ذوق هنری و حوصله ی بسیار نیاز دارد.

روش پیوند موی FIT

در روش FIT ، موی برداشته شده و پیوند زده شده هر دو توسط پانچ انجام می گیرد و شکاف های ریز نیز جهت پیوند در محل کاشت ایجاد می گردد.

در مواردی که به موی کمی جهت پیوند در محل کاشت نیاز باشد مانند کاشت مو در ابرو ، استفاده از روش FIT مناسب تر است ، زیرا نیاز به بخیه و جراحی ندارد و مناسب برداشتن موهای کم است.

در افرادی که ترس از جراحی و بخیه دارند ، روش FIT بهتر است زیرا مو توسط پانچ برداشته و کاشته می شود و دیگر نیازی به جراحی و بخیه نخواهد بود .

علاوه بر انتخاب روش مناسب پیوند مو با توجه به ناحیه نیازمند به پیوند ، انتخاب پزشک متخصص و باسابقه نیز در دستیابی به نتیجه ی مطلوب بسیار موثر است ، زیرا روش کاشت مو یک کار هنرمندانه و ظریف است که به دقت بسیار بالایی جهت ایجاد خط رویش طبیعی نیاز دارد.

منبع: کلینیک تخصصی پیوند مو ایران نوین

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *