پزشک متخصص مو دکتر غلام حسین رضایی

پزشک متخصص مو دکتر غلام حسین رضایی

پزشک متخصص مو دکتر غلام حسین رضایی

یکی از مجربترین متخصصان در زمینه کاشت مو دکتر غلام حسین رضائی میباشد او در ده سال گذشته چندین هزار کاشت مو انجام داده است و تا کنون هیچ یک از بیماران ایشان اعلام نارضایتی نکرده است  ایشان از سال 84 فعالیت خود در زمینه کاشت و پیوند مو اغاز کرده اندو اکثر بیماران ایشان پزشکان و افراد صاحب نام خارج از کشور می باشند
دکتر رضایی مبتکر روش  ترکیبی در کاشت  هستند ایشان بعد از تحقیقات و مطالعات فراوان  در این زمینه اولین بار در سال  86 این روش را اجرا کردند که با موفقیت فراوان روبرو شد.

با توجه به مقوله ی زیبا شناختی و تاثیر مو به عنوان فاکتور مهم در این حوزه ، همواره کاشت و ترمیم مو از دیر باز مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.

کاشت و ترمیم مو ؛ از جمله رشته های تخصصی بسیار حساس در زمینه ی جراحی های زیبایی می باشد که تجربه ، تخصص و مهارت کافی پزشک معالج ، تاثیر بسزایی در نتیجه ی موثر برای فرد ایفا می کند.

هنگامی که کاشت مو در مراکز معتبر و تحت نظارت متخصص باتجربه ی پوست و مو صورت نپذیرد ،علاوه بر هدر رفت هزینه های صرف شده ، فرد با ریزش موهای موجود خود روبرو می شود که این امر علاوه بر هزینه های مالی ،ضربات روحی سنگینی بر فرد تحمیل خواهد کرد.

از این رو همواره به افراد مستعد کاشت مو توصیه می شود که در زمینه ی انتخاب کلینیک تخصصی پوست و مو و همچنین متخصص حرفه ای و با تجربه در این حوزه به خوبی تحقیق نمایند و سپس به کاشت مو در این مراکز اقدام نمایید.

در همین راستا ؛ ما با معرفی دکتر غلام حسین رضایی به عنوان یک متخصص کارآموزده و حرفه ای پوست و مو  در جهت معرفی وشناساندن یک متخصص نام آشنا و زبر دست به بیماران متقاضی کاشت مو گامی موثر در انتخاب پزشک معالج معتبر برداشته ایم.

این پزشک نامی کشور ؛ از مجربترین متخصصان در زمینه ی کاشت مو بوده و از سال 84 با شروع فعالیت خود در این حوزه ،و با کاشت بیش از چندین هزار عمل کاشت مو ،در طی 13 سال گذشته رضایت کلیه بیماران خود از جمله افراد نامی و سرشناس داخل و خارج کشور را جلب نموده است.

اگر به دنبال مشهورترین جراح کاشت موی ایران هستید ، این دکتر غلام حسین رضایی است که کلیه ی کارهای مهم جراحی و پیوند مو را خود انجام می دهد.

دکتر غلام حسین رضایی با این دقت و اهتمام به کار خود باعث شده که گزینه ی اول انتخاب افراد در انتخاب متخصص حرفه ای جهت عمل کاشت مو باشد.

در این باره با مراجعه به سایت های معتبر و مشاهده ی نمونه کارهای ایشان در زمینه ی کاشت تخصصی مو ؛ متوجه خواهید شد که ایشان با اهتمام در کار خود و با کاشت بسیار طبیعی مو ؛ در جهت بازیابی زیبایی، به افراد متقاضی کمک شایانی نموده  است.

درجه ی اعتبار زمینه ی تخصصی دکتر رضائی به خاطر دریافت مجوز از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ، سازمان نظام پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بوده ، که همواره از معتبرترین دانشگاه های کشور می باشد.

 

پشتیبانی آنلاین