پزشک فوق تخصص کاشت موی طبیعی و فعالیت‌های آن

پزشک فوق تخصص کاشت موی طبیعی و فعالیت‌های آن

پزشک فوق تخصص کاشت موی طبیعی و فعالیت‌های آن

برای همه ما پیش آمده است که گاهی در آیینه به موهای خود دقیق شویم و به پرپشتی یا کم‌ پشت شدن آن بیشتر دقت کنیم . این موضوعی است که برای همه، به ویژه برای آقایان مهم است. خانم‌ها هم وقتی موهای خود را برس می‌کشند، به طور حتم به تعداد موهای جدا شده از سرشان دقت می‌کنند. این که موهای شما چقدر و چرا می‌ریزد سؤالی است که باید از پزشک موهای خود بپرسید. اساسا مراجعه به متخصص پوست و مو برای ریشه‌یابی ریزش موهای شما از مهم‌ترین و در عین حال سنجیده‌ترین اقدام‌هایی است که شما می‌توانید در حق موهای خود انجام دهید. پزشک پوست و مو، به‌خصوص برای آقایان، باید ابتدا مشخص کند که ریزش موهای ایشان ارثی است یا به سبب مسائلی مانند نگهداری نامناسب یا استرس شدید است. برای ریزش موها به دلایل استرسی باید از نوعی شامپو استفاده کرد و برای ریزش به دلیل نگهداری نامناسب به دستور پزشک، انواع مواد تقویتی و جلوگیری کننده از ریزش به همراه انتخاب روش درست مراقبت از پوست و مو می‌تواند نجات‌بخش موهای شما باشد.

اما ریزش ارثی مو. این را دیگر باید با "پزشک کاشت مو" در میان گذاشت. زیرا از ریزش ارثی مو به هیچ عنوان نمی‌توان جلوگیری کرد و تنها راه آن کاشت مو است متخصص کاشت مو عملا یک جراح  عمومی و در عین حال یک پزشک مو است. شناخت روش‌های مختلف کاشت مو یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که پزشک کاشت مو بر آنها تسلط دارد.

اگر بخواهیم ویژگی‌های بهترین پزشک کاشت مو را برشماریم، اول باید به توانایی این گروه از پزشکان به اعمال جراحی اشاره کنیم، زیرا آن چیزی که به کاشت موی طبیعی معروف شده است، یکی روش بسیار مؤثر عمل جراحی پیوند موهای طبیعی شخص است. به این معنی که پزشک از مناطقی که به بانک موی فرد معروف است، موهایی را برمی‌دارد و در مناطقی که دچار طاسی شده است، پیوند می‌زند.

پیوند مو یا کاشت مو با دور روش FUT و FIT انجام می‌شود که در روش FUT  شما شاهد 97% نتیجه‌بخشی عمل کاشت مو خواهید بود.

توانایی بهترین پزشک‌های کاشت مو آنها را به متخصص‌های کاشت مو بدل کرده است و پزشکی که بتواند به درستی و با موفقیت بالا این عمل را انجام دهد، عملا به پزشک کاشت مو بدل خواهد شد.

اگر شما از کسانی هستید که به طاسی مادرزاد دچارند، باید به دنبال یک پزشک کاشت موی خوب و متبحر بگردید. این کار چطور انجام می‌شود؟

بهترین راه شناخت پزشک خوب کاشت مو مراجعه به کلنیک‌های پوست و موی معتبر است. برای این کار ابتدا از یک پزشک متخصص پوست و مو مشاوره بخواهید. در این زمینه، پزشکان بهترین راهنمای شما خواهند بود. در ابتدا مراجعه به کلنیک‌های معتبر و درخواست مشاوره نیز یکی دیگر از راه‌های پیدا کردن پزشک موی مناسب است. از دکتر بخواهید قطعی‌ترین و موفقیت‌آمیزترین روش کاشت مو یا پیوند مو را برای شما انتخاب کند. از عوارض عمل کاملا آگاه شوید و در صورت منع پزشک مو بر خواسته خود پافشاری نکنید.

عمل کاشت مو چندان عمل کم‌هزینه‌ای نیست، پس به دنبال هزینه‌های کمتر برای این کار نباشید، زیرا پیوند موهای شما اگر به درستی انجام شود، عملا شما را از تمام هزینه‌های بعدی معاف خواهد کرد.

در آخر، حتما از شماره نظام پزشکی و توانایی در جراحی پزشک خود بپرسید. رزومه پزشک شما به طور حتم بیانگر توانایی حرفه‌ای او در کاشت موی سر است.    

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

تگها : پزشک مو , پزشک کاشت مو , متخصص کاشت مو , بهترین پزشک کاشت مو

 

پشتیبانی آنلاین