هزینه ویزیت پزشک متخصص مو در تهران چقدر است؟

هزینه ویزیت پزشک متخصص مو در تهران چقدر است؟

هزینه ویزیت پزشک متخصص مو در تهران چقدر است؟

رفع عوارض و مشکلات مو ، با مراجعه به کلینیک پوست و مو تخصصی و با بررسی علت ایجاد کننده به صورت کاملا تخصصی امکان پذیر است .پزشک متخصص مو

پزشک متخصص مو با بررسی علت عارضه ی ایجاد شده و وضعیت بیمار سعی در شناسایی دقیق و تخصصی مشکل خواهد نمود و در صورت لزوم با تجویز داروهای موضعی و دارویی به رفع مشکل اقدام می نماید .

متخصص مو ، با گذراندن تحصیلات خود به مدت 6 سال در رشته پزشکی عمومی و پس از آن نیز با گذراندن دو سال تحصیل در یکی از شاخه های تخصصی چون پوست و مو ، به دریافت تخصص در زمینه مو نایل می گردد .

رشته تخصصی مو دارای ظرافت و حساسیت بسیار بالایی می باشد که اعمال هر گونه روش درمانی و زیبایی در این زمینه ، به طور معمول با هزینه بالایی صورت می پذیرد  .

به طور کلی می توان گفت که خدمات ارائه شده در زمینه ی مو به دلیل حساسیت این بافت مرده و مراقبت های لازم مرتبط با آن هر ساله با سیر صعودی، با هزینه های بیشتری انجام می شود .

هزینه ویزیت پزشک متخصص مو در تهران

هر ساله میزان افزایش نرخ ویزیت پزشکان عمومی ، متخصص و فوق تخصص در بخش های دولتی و خصوصی با افزایش 10 درصدی روبرو است .

اما در سال 96 ، با تصویب هیات وزیران ، رشد کلی تعرفه های پزشکی پنج درصد اعلام شد .

از این رو در بخش دولتی ویزیت پزشکان متخصص 13 هزار و 860 تومن و در بخش خصوصی ویزیت پزشکان متخصص به 36 هزار و 225 تومان افزایش یافت ، که می توان گفت که ویزیت یک پزشک متخصص مو نیز ، 36 هزار و 225 تومان خواهد بود .

 با تصویب هیات وزیران و تعیین مقدار نرخ افزایش ویزیت ، کلیه پزشکان متخصص از جمله پزشکان متخصص مو موظف به رعایت دریافت ویزیت تعیین شده هستند ، به گونه ای که حق ویزیت دریافتی یک متخصص مو در تهران با حق ویزیت یک متخصص مو در هر شهر دیگری از کشور یکسان و برابر با نرخ تعیین شده خواهد بود .

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

تگها : کلینیک زیبایی

 

پشتیبانی آنلاین