پزشک متخصص مو

پزشک متخصص مو - کاشت مو

کاشت مو با پزشک متخصص مو

کاشت مو از سال 1950 شروع شد و با جابجایی موهای پشت سر و اطراف گوش به قسمت طاس سر تحولی در ترمیم طاسی مردان و زنان بجود آورد. روش های کاربردی کاشت مو با نظر پزشک متخصص مو عبارتند از FIT,  FUT و روش ترکیبی، روش FUT  یک برش نواری شکل در قسمت پشت سر بخشی از پوست و موهای آن برداشت شده و بعد از تقسیم کردن این نوار به قسمت های کوچکتر و در نهایت واحدهای تشکیل شده از مو (فولیکول های مو) قسمت های کوچک مو به بخش طاس سر و یا ابرو منتقل میشوند و کاشته می شوند تفاوت روش FIT با روش FUT در این است که در این روش هر واحد به صورت مجزا برداشته میشود و بدون نیاز به برش و جراحی این واحد ها به قسمت طاسی منتقل می شوند.

روش جدید کاشت موSAFER  (سیفر) از نظر تکنیکی شبیه FIT  بوده ولیکن با استفاده از موتور سریعی که با داشتن خاصیت چرخش و مکش هم زمان کار را انجام می دهد. با نظر پزشک متخصص مو برداشت مو از ناحیه پس سر  انجام می شود و در زمان بسیار کوتاهتر با کیفیتی بالاتر و تراکمی بیشتر از روش های قبلی در ناحیه طاسی انجام می پذیرد.

 

پزشک متخصص مو - کاشت مو

وظایف پزشک متخصص مو

در کلینیک ایران نوین روش های کاشت مو، رویش مجدد مو، موی طبیعی و قابل رشد را تجربه نمایید، از مشاوره و درمان پزشک متخصص مو در ایران نوین بهره گیرید و با ریزش مو، موخوره ،کم پشت بودن موها خدا حافظی کنید.

کاشت مو
کاشت ابرو
پیوند مو
ترمیم مو
تقویت مو

 

 

پزشک متخصص مو - کاشت مو

کاشت مو FIT با پزشک متخصص مو

مزاياي كاشت مو به روش FIT- (البته اگر توسط پزشک متخصص مو انجام شود ) عبارتند از :
1. فرد که کاشت انجام میدهد بدون درد است و راحت میباشد .
2. این روش کاملا سرپایی و سریع انجام میشود.
3. بعد از انجام کاشت مو به روش FIT درد وجود ندارد.
4. جای زخم و بریدگی برای برداشت مو باقی نمیماند (برخلاف FUT) و محل برداشت دیده نمیشود.
5. اگر از مسیر های دور برای کاشت مراجعه میکنید این روش بسیار مناسب است چون فردای روز کاشت میتونید به شهر خود بروید و نیازی به ویزیت مجدد نیست .
6. تعداد واحد مویی که برداشته میشود در مقايسه با روش جراحي FUT تا سه برابر بيشتر است و فرد مي تواند در 2 جلسه پيوند مو را در دو روز پشت سر هم انجام دهد و تعداد بیشتری مو تا حدود 10000كاشت انجام دهد .

 

پزشک متخصص مو - کاشت مو

پزشک متخصص مو

روش FIT در دستان ماهر و سريع یک پزشک متخصص مو تا 6000 تار مو حتي بيشترنيز در يك جلسه قابل انجام است . كه اين باروش FUT مي تواند برابري كند .
در بعضي از بيماران كه طاسي وسيع دارند مي توان تركيبي از هر دوروش FIT وFUTرا در يك جلسه (Megsession) انجام داد وتعداد موي بيشتري از پشت وكنارهاي سر به جلوي انتقال داد . اكثر بيماران روش FIT را به روش FUT ترجيح مي دهند واين به دليل راحت تر بودن روش FIT است ودر حال حاضر متقاضيان FIT رو به افزايش است .
خوشبختانه در کلینیک كاشت مو ایران نوین با امكان برخوداري از اين روش يكي از موفق ترين مراكز كاشت مو به روش FITيا FUTمي باشد كه تقريبا به صورت روزانه كاشت مو در آن انجام مي شود .

 

 

مقاله های پزشک متخصص مو را در صفحات زیر مشاهده نمایید.

آشنایی با دکتر محمد علي نيلفروش زاده

آشنایی با دکتر محمد علي نيلفروش زاده  دکتر محمد علي نيلفروش زاده از حاذق ترین...

پزشک فوق تخصص کاشت موی طبیعی و فعالیت‌های...

پزشک فوق تخصص کاشت موی طبیعی و فعالیت‌های آن برای همه ما پیش آمده است که گاهی در...

پزشک متخصص مو دکتر غلام حسین رضایی

پزشک متخصص مو دکتر غلام حسین رضایی یکی از مجربترین متخصصان در زمینه کاشت مو...

راه‌های جلوگیری از چربی مو

راه های جلوگیری از چربی مو: یکی از مواردی که در نگهداری مو موثر است چربی مو می...
پشتیبانی آنلاین