پزشک متخصص مو

پزشک متخصص مو - کاشت مو

پزشک متخصص مو

کاشت مو از دهه 1950 میلادی آغاز شد و با انتقال موهای پس سر به ناحیه طاسی انقلابی جدید در درمان طاسی مردانه و زنانه ایجاد کرد. روش های عمده کاشت مو از نظر پزشک متخصص مو عبارتند از FIT,  FUT که در روش FUT  با برش نواری در ناحیه پس سر قسمتی از پوست و موهای آن جدا شده و پس از تقسیم کردن این نوار به قطعات کوچکتر و در نهایت واحدهای تشکیل شده از مو (فولیکول های مو) این واحد های مو به ناحیه طاسی منتقل شده و در آنها قرار می گیرد و در روش FIT با برداشت مجزای هر واحد بدون نیاز به برش جراحی این واحد ها به قسمت طاسی منتقل می شوند.

روش جدید کاشت موSAFER  (سیفر) از نظر تکنیکی شبیه FIT  بوده ولیکن با استفاده از موتور سریعی که با داشتن خاصیت چرخش و مکش هم زمان کار را انجام می دهد. با نظر پزشک متخصص مو برداشت مو از ناحیه پس سر  انجام می شود و در زمان بسیار کوتاهتر با کیفیتی بالاتر و تراکمی بیشتر از روش های قبلی در ناحیه طاسی انجام می پذیرد.

 

پزشک متخصص مو - کاشت مو

پزشک متخصص مو

در کلینیک ایران نوین روش های کاشت مو، رویش مجدد مو، موی طبیعی و قابل رشد را تجربه نمایید، از مشاوره و درمان پزشک متخصص مو در ایران نوین بهره گیرید و با ریزش مو، موخوره ،کم پشت بودن موها خدا حافظی کنید.

کاشت مو
کاشت ابرو
پیوند مو
ترمیم مو
تقویت مو

 

 

پزشک متخصص مو - کاشت مو

پزشک متخصص مو

مزاياي كاشت مو به روش FIT- (البته اگر توسط پزشک متخصص مو انجام شود ) عبارتند از :
1. بيمار بسيار راحت وبدون درد است .
2. روش FIT كاملا سرپائي بوده وبابيحسي موضعي انجام مي شود .
3. درد پس از عمل دراين روش وجود ندارد .
4. هيچ جاي بريدگي ويا بخيه در پشت سر فرد وجود ندارد (برخلاف FUT) ومحل برداشت غير قابل رويت است .
5. فرد اگر مسافر باشد مي تواند فرداي پس عمل به شهر خود برگردد ونيازي به ويزيت هاي مجدد بعد از پيوند نمي باشد .
6. بدليل اينكه تعداد واحد هاي فوليكولي مو در مقايسه با روش جراحي FUT تا سه برابر بيشتر قابل برداشت مي باشد فرد براحتي مي تواند 2جلسه پيوند مو رادر دو روز پشت سر هم تكرار كند وتعداد موي بيشتري تا حدود 10000كاشت دهد .

 

پزشک متخصص مو - کاشت مو

پزشک متخصص مو

روش FIT در دستان ماهر و سريع یک پزشک متخصص مو تا 6000 تار مو حتي بيشترنيز در يك جلسه قابل انجام است . كه اين باروش FUT مي تواند برابري كند .
در بعضي از بيماران كه طاسي وسيع دارند مي توان تركيبي از هر دوروش FIT وFUTرا در يك جلسه (Megsession) انجام داد وتعداد موي بيشتري از پشت وكنارهاي سر به جلوي انتقال داد . اكثر بيماران روش FIT را به روش FUT ترجيح مي دهند واين به دليل راحت تر بودن روش FIT است ودر حال حاضر متقاضيان FIT رو به افزايش است .
خوشبختانه در کلینیک كاشت مو ایران نوین با امكان برخوداري از اين روش يكي از موفق ترين مراكز كاشت مو به روش FITيا FUTمي باشد كه تقريبا به صورت روزانه كاشت مو در آن انجام مي شود .

 

 

مقاله های پزشک متخصص مو را در صفحات زیر مشاهده نمایید.

پزشک فوق تخصص کاشت موی طبیعی و فعالیت‌های...

پزشک فوق تخصص کاشت موی طبیعی و فعالیت‌های آن برای همه ما پیش آمده است که گاهی در...

پزشک متخصص مو دکتر غلام حسین رضایی

پزشک متخصص مو دکتر غلام حسین رضایی یکی از مجربترین متخصصان در زمینه کاشت مو...

راه‌های جلوگیری از چربی مو

راه های جلوگیری از چربی مو: یکی از مواردی که در نگهداری مو موثر است چربی مو می...

کمبود مواد غذایی در رژیم روزانه به ریزش مو...

کمبود مواد غذایی در رژیم روزانه به ریزش مو کمک می کند وقتی فردی برای بهبود...
پشتیبانی آنلاین