فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین (کاشت مو و ابرو)
22221000
: شماره تماس

همه چیز درباره پروتز سینه

اصلاح افتادگی سینه
  • ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  • بدون نظر
  • 604 بازدید
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

همه چیز درباره پروتز سینه

پروتز سینه نوعی جراحی سینه است که در افراد خواهان افزایش سایز سینه و یا کارهای ترمیم در سینه در مواردی مانند برداشته شدن سینه در اثر بیماری هایی چون سرطان انجام می شود.

در این نوع از جراحی با قرار دادن پروتز یا ایمپلنت سایز سینه افزایش و شکل آن بهبود یافته و در نهایت سینه پروتز نشان داده می شود.

پروتز سینه

کاربرد پروتز سینه

به طور کلی پروتز سینه با دو هدف ، زیبایی و ترمیمی سینه انجام می شود .

با قرار دادن پروتز در سینه ،همچنین می توان اندازه و شکل سینه را پس از بارداری و لاغری بیش از حد به حالت اولیه و  به صورت زیبایی برگرداند.

پروتز سینه موادی هستند که با برش و جراحی سینه به منظور افزایش سایز و فرم دهی به سینه در داخل آن قرار می گیرند.

سلیکون و سالین رایج ترین پروتزهای سینه هستند که جنس و برند آن با توجه به شرایط بیمار و انتظارات او از جراحی سینه و تشخیص جراح متخصص باید انتخاب شود تا نتیجه ی حاصل رضایت بخش باشد.

برای داشتن شرایطی مناسب و ایده آل پس از جراحی ، باید پروتزی را انتخاب نمود که از نظر اندازه و جنس برای شما راحتی را به ارمغان آورد.

در جراحی پروتز سینه ، پروتز با برش توسط جراح متخصص در داخل سینه قرار می گیرد و محل قرار گیری آن با توجه به شرایط بیمار و نظر پزشک می تواند روی عضله ی سینه یا در زیر عضله قرار گیرد.

انجام عمل پروتز سینه یک کار بسیار تخصصی و حساس است که حتما در مراکز و کلینیک های معتبر تخصصی پوست و زیبایی توسط یک جراح متخصص ماهر و با تجربه باید صورت پذیرد.

هزینه پروتز سینه از مجموع هزینه هایی چون ؛ قیمت نوع پروتز ،دستمزد جراح ، هزینه کلینیک یا بیمارستان ، هزینه ماموگرافی یا سونوگرافی ،آزمایش های لازم دیگر و داروهای بعد از عمل بدست می آید.

پرداخت هزینه ی بیشتر به معنای انتخاب پزشک باتجربه تر نیست ، بلکه فرد با کمی تحقیق و بررسی همه ی جوانب عمل ، می تواند بهترین جراح صادق و مورد اعتماد را برای عمل پروتز سینه ی خود انتخاب نماید.

انجام عمل پروتز سینه در کلینیک ایران نوین

کلینیک ایران نوین ، با هدف ارائه ی خدمات برتر و با کیفیت و با گردآوری جمعی از متخصصین پوست و زیبایی اقدام به عمل های جراحی پروتز سینه برای مراجعه کنندگان در تهران و از سراسر کشور نموده است.

این کلینیک با امکانات و تجهیزات پیشرفته ی خود و استفاده از برندهایی با کیفیت و معتبر پروتز ، عمل های بسیار موفقیت آمیزی را انجام داده و همواره از رضایت بالایی متقاضیان پروتز سینه برخوردار بوده است.

مراجعه کنندگان محترم می توانند با استفاده از اطلاعات مشاورین حضوری و تلفنی مرکز ، از میزان هزینه ، نوع امکانات و سابقه ی جراح متخصص ، به صورت مستمر و فعال آگاه شوند.

منبع: کلینیک ایران نوین

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *