فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین (کاشت مو و ابرو)
22221000
: شماره تماس

هزینه پیکرتراشی با امبدینگ برای لاغری

امبدینگ برای لاغری
  • ۱۳ آذر ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 2478 بازدید
[تعداد: 8    میانگین: 3.4/5]

هزینه پیکرتراشی با امبدینگ برای لاغری

لاغری با امبدینگ شکم

همانطور که میدانید امروزه داشتن اندامی زیبا و لاغر به یکی از دغدغه های افراد تبدیل شده و همواره افراد به دنبال روشی برای رسیدن به نتیجه مطلوب هستند. نکته ای که وجود دارد این است که با توجه به پیشرفت هایی که در علم پزشکی صورت گرفته روش های بسیار زیادی به دنیا معرفی شده که یکی از آنها امبدینگ شکم می باشد. مطمئنا این سوال در ذهنتان ایجاد می شود که این روش چگونه انجام می شود؟ در این رابطه باید بگوییم که در امبدینگ از نوعی سوزن های مخصوص طب سوزنی با جاسازی های بسیار درست برای حذف و از بین بردن چربی های شکم استفاده می شود.

هزینه پیکرتراشی با امبدینگ

عوارض امبدینگ

نکته ای که همواره باید به آن آگاه باشید این است که اگر تصمیم میگیرید با کمک امبدینگ به اندامی زیبا و متناسب دست پیدا کنید آیا نسبت به تمامی اتفاقات و مسائلی که در رابطه با آن وجود دارد آگاهی بدست می آورید؟ در این رابطه باید بگوییم که این روش نیز مانند سایر روش های موجود عوارضی را با خود به همراه دارد که در این قسمت در نظر داریم برخی از آنها را نام ببریم

  • احتمال عفونت در استفاده از سوزن ها وجود دارد.
  • احتمال بروز حساسیت در برخی از افراد بسیار بالاست
  • در صورتی که توسط پزشکی متخصص صورت نگیرد میتواند باعث فلج برخی از عضلات برای مدت کوتاهی شود.

قیمت امبدینگ شکم

هزینه پیکرتراشی با امبدینگ

پس از اینکه در رابطه با چگونگی انجام امبدینگ و همچنین عوارض آن توضیحاتی خدمت شما ارائه دادیم حال بهترین زمان است که بررسی هزینه های مرتبط با آن بپردازیم. در رابطه با هزینه انجام این عمل باید بدانید که مسلما هزینه های مربوطه به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله هزینه پزشک که هرچقدر تخصص، مهارت، تجربه و آگاهی او نسبت به متدهای روز دنیا بیشتر باشد در نتیجه دستمزد و هزینه مربوطه نیز افزایش پیدا خواهد کرد. همچنین نباید از نقش موقعیت جغرافیایی کلینیک در این هزینه غافل شوید. علاوه بر این هزینه هایی همچون پرسنل، تجهیزات و تعداد سوزن هایی که مورد استفاده قرار میگیرد در این هزینه تاثیرگذار خواهد بود. بهترین راه این است که قبل از انجام آن با پزشک مربوطه مشاوره ای داشته باشید.

کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *