فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)

کلینیک تخصصی پوست و مو ایران نوین (کاشت مو و ابرو)

22221000
: شماره تماس

هزینه و قیمت کاشت مو و پیوند مو

قیمت کاشت مو
  • ۲۵ بهمن ۱۳۹۶
  • بدون نظر
  • 667 بازدید
[تعداد: 2    میانگین: 4/5]

هزینه و قیمت کاشت مو و پیوند مو

محصولات و روش های زیادی برای کمک به درمان ریزش مو و افزایش حجم مو وجود دارند اما اکثریت این روش ها برای درمان حالت پیشرفته ریزش مو و طاسی سر موثر نیستند. بهترین راه برای افزایش حجم مو کاشت یا پیوند مو می باشد. اما هزینه و قیمت کاشت مو و پیوند مو چقدر است؟ برای پاسخ باید گفت که عوامل متعددی وجود دارند که بر کل هزینه پیوند و کاشت مو تاثیر می گذارند.

تاثیر مو بر زیبایی و چهره ی فرد بر هیچ کس پوشیده نیست ، لذا افراد در سنین مختلف با شروع ریزش مو و تاثیر آن در روحیه فرد، درصدد اقدام برای کاشت مو به مراکز کاشت مو مراجعه می کنند و همواره برای هر فرد در ابتدای امر، بحث قیمت کاشت مو حرف اول را خواهد زد.

کاشت مو روشی نوین در علم زیبایی است کاشت مو و یا پیوندمو یکی از پر طرفدارترین روش های جلوگیری از طاسی سر است، پیوندمو نوعی جراحی است که در آن ریشه مو را از ناحیه اهدا کننده به بخش خالی از مو انتقال می دهند، کاشت مو انواع روش های مختلفی دارد و بستگی به شرایط موی سر فرد پزشک مورد نظر بهترین روش را جهت پیوند انتخاب می کند.

هزینه کاشت مو به منطقه و جراح متخصص زیبایی و گستردگی ناحیه کاشت نیز بستگی دارد و بسته به انتخاب نوع کاشت هزینه بیمار متفاوت است.هزینه کاشت مو بسیار متغیر است و بیمار بنا به مخارج اضافه پس از عمل با هزینه اندکی روبرو نمی شود و پرداخت این هزینه ها یکی از فاکتورهای مهم برای انتخاب این روش برای بیماران است پس باید قبل از جراحی و یا کاشت پرس و جو لازم را انجام دهند برخی از کلینیک ها به دلیل جذب بیمار شرایطی برای راحت تر پرداخت نمودن هزینه قرار داده اند و هزینه کاشت و یا پیوندمو ر ا برای بیماران به صورت اقساط در نظر گرفته اند هزینه ها اغلب از جیب خارج می شوند،و تحت هیچ نوع بیمه ای قرار ندارد.

ضرورت دقت در انتخاب مرکز مناسب برای کاشت مو

وجود تبلیغات فراوان با هزینه های پایین در رسانه های جمعی و پر بازدید، فرد را در جهت انتخاب پزشک و مرکز تخصصی دچار سردرگمی می کند. به نحوی که بسیاری از اشخاص متقاضی مو، پس از اقدام به پیوند مو و نتایج نامطلوب بدست آمده از کاشت، تازه به این فکر می افتند که چرا قبل از مراجعه، به خوبی در این رابطه تخقیق و بررسی لازمه را به عمل نیاورده اند.

هزینه کاشت مو

در این مرحله است که فرد با خود می گوید کاش بجای صرف هزینه ی پایین و نتیجه ی نامطلوب، با تحقیق به مراکز معتبر و صرف هزینه ی معقول، نتیجه ی دلخواه را کسب می کردم.

از آنجا که بانک موی هر فردی محدود بوده و در صورت مراجعه به اشخاص غیر متخصص ،تخریب خواهد شد که قابل جایگزینی و استفاده نخواهد بود و تا پایان عمر فرد متقاضی را آزار خواهد داد ، پس به خاطر صرف هزینه ی پایین تر ، سلامت و زیبایی خود را به خطر نیندازید.

عوامل موثر بر قیمت کاشت مو

هزینه کاشت مو بسیار متغیر است. پرداخت این هزینه ها بر عهده فرد متقاضی می باشد و در پوشش بیمه قرار نمی گیرد. از آنجا که عمل کاشت مو یک عمل زیبایی بوده، بیمه ها مخارج آن را تقبل نمی کنند. در ادامه به شرح عوامل تاثیر گذار در تعیین هزینه کاشت مو می پردازیم.

محل زندگی متقاضی

هزینه نسبی زندگی در منطقه و تعداد جراحان منطقه که روش کاشت مو را انجام می دهد می تواند بر هزینه جراحی تاثیر گذار باشد. برخی اوقات فرد مایل است عمل جراحی را نزد پزشک در شهری غیر از شهر سکونت خود انجام دهد که در این صورت هزینه های رفت و آمد نیز به هزینه درمان اضافه خواهد شد.

نوع روش انتخابی

روش های مختلفی برای انجام پیوند و کاشت مو وجود دارد که هر کدام دارای هزینه های متفاوتی می باشند. در نتیجه هزینه نهایی درمان به روش انجام آن نیز بستگی دارد. در حقیقت قیمت کاشت مو با توجه به روش عمل، تعداد جلسه ها و تعداد گرافت ها متغییر خواهد بود .

مهارت و تخصص پزشک کاشت مو

دقت در انتخاب جراح مناسب یکی از حساس ترین مراحل در انجام روش کاشت مو می باشد. در واقع هرچه تجربه و تخصص پزشک بیشتر باشد احتمال موفقیت عمل و کاهش عوارض بیشتر خواهد شد. فرد متقاضی هنگامی که تحت نظر پزشک متخصص پوست و مو اقدام به کاشت مو می کند، حداکثر کیفیت با هزینه ی معقول در انتظار او خواهد بود؛ با این حال نرخ های بالاتر همیشه به معنای مهارت بیشتر پزشک نیستند بنابراین باید تحقیق خود را با دقت انجام دهید.

قیمت پیوند مو

از آنجا که تعداد متخصصان پوست و مو در عرصه ی حرفه ای کاشت مو محدود بوده و  با ورود اشخاص غیر متخصص ، مردم باید با هوشیاری به مراکز تخصصی این کار مراجعه نمایند و تحت نظر پزشک متخصص با تقبل هزینه های منطقی این عمل ، به کاشت مو مبادرت ورزند.

تعرفه های کلینیک کاشت مو

هزینه کل دریافت شده از بیمار شامل جمع هزینه های دستمزد پزشک،اتاق عمل، داروها و لوازم مصرفی می باشد که در کلینیک های مختلف باهم تفاوت دارند و هر کلینیک با توچه به خدماتی که ارائه می دهد و تجهیزاتی که استفاده می نماید تعرفه های مخصوص به خود را دارد.

تعداد پیوندهای مورد نیاز برای پوشش ناحیه تحت درمان

تعداد موهایی که در حین جراحی پیوند زده می شوند از دیگر عوامل مهم در تعیین هزینه می باشند. هرچه موهای پیوندی بیشتری مورد نیاز باشد جراحی به زمان بیشتری نیاز دارد و در نتیجه هزینه درمان بیشتر می گردد.

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *