فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)

کلینیک تخصصی پوست و مو ایران نوین (کاشت مو و ابرو)

22221000
: شماره تماس

هزینه و قیمت کاشت ابرو طبیعی

هزینه کاشت ابرو
  • ۲ بهمن ۱۳۹۶
  • بدون نظر
  • 1708 بازدید
[تعداد: 22    میانگین: 2.6/5]

هزینه و قیمت کاشت ابرو طبیعی

ترمیم و تثبیت موی ناحیه ی ابرو در زیبایی و جذابیت چهره ی فرد بسیار تاثیرگذار است ، از این رو روش های مختلف ترمیم موی ابرو و کاشت ابرو در کلینیک ها با استقبال خوبی روبرو می باشد. ترمیم مو و کاشت مو شیوه ای فوق العاده برای داشتن ابروهای پرپشت و خوش حالت است و از این رو است که بسیاری از افراد با یک بار پرداخت قیمت کاشت ابرو اقدام به داشتن ابروهایی زیبا و پرپشت برای تمام عمر خود می نمایند.

عوامل ریزش ابرو و درمان ریزش ابرو

عوامل ژنتیکی ،جای زخم و دستکاری های مداوم موجب ریزش ابرو و کم پشت شدن آن می شود.

جهت ترمیم و کاشت موی طبیعی در ابروی فرد ، از موهای بالای ناحیه ی گوش فرد استفاده می شود که این کار توسط متخصص پوست و مو طی دو الی سه ساعت طول خواهد کشید.

کاشت ابرو طبیعی یک کار هنرمندانه و ظریف می باشد به طوری که ضخامت ، قوس ، فاصله بین ابروها و طول ابروها باید مورد دقت قرار گیرد و در نهایت موی طبیعی یک ابرو به صورت جداگانه براساس فرم صورت و انتظار شخص طراحی و کاشته می شود.

از آنجا که در روش ترمیم مو و کاشت ابرو از موی خود فرد ( موهای بالای گوش ) استفاده می شود ، نتیجه ی کار یک ابروی خوش ترکیب و کاملا طبیعی خواهد بود.

در روش کاشت ابروی طبیعی ، فولیکول مو پس از جداسازی هر گونه چربی و پوست اضافی از پشت گوش برداشته می شود و در ناحیه ای از ابرو و دقیقا در جهت رشد دیگر موهای ابرو با کمک سوزن پیوند قرار داده می شود که این کار با بیهوشی موضعی و بدون درد برای بیمار صورت می پذیرد.

قیمت کاشت ابرو

نتایج کاشت ابرو طبیعی

پس از کاشت مو در ابرو ، موهای پیوندی به صورت طبیعی رشد می کنند و فرد می تواند آنها را بردارد ، بند بندازد ، رنگ و براق یا کوتاه کند .

در صورتی که نتوان از موهای پشت گوش فرد جهت پیوند مو استفاده نمود ، از موهای دیگر نواحی بدن می توان استفاده کرد.

پس از کاشت موی طبیعی در ابرو ، خارش و تورم در محل ابرو ایجاد می شود که پس از چند روز خود به خود برطرف می گردد ، لذا از دستکاری و خاراندن محل باید خودداری کرد.

نتایج کاشت موی طبیعی در ابرو دائمی هستند که طی چند ماه نتیجه ی اصلی حاصل می گردد.

موی کاشت شده طی سه مرحله رشد می کند ، چنانچه مو دچار ریزش گردد ، نباید نگران شد زیرا این امر طبیعی بوده و مجددا رشد خواهد نمود.

قیمت کاشت ابرو طبیعی ، مجموع دستمزد متخصص پوست و مو ، داروی بیهوشی و تجهیزات است که با توجه به ظرافت کار ، مهارت ، تجربه و ذوق هنری پزشک معالج و انتظارات بیمار از کاشت مو ، در کلینیک های مختلف ، متفاوت خواهد بود.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *