فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره در تلگرام مشاوره در تلگرام

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

هزینه ویزیت دکتر مو در تهران چقدر است؟

ویزیت دکتر مو
  • ۱۷ بهمن ۱۳۹۶
  • بدون نظر
  • 64 بازدید
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

هزینه ویزیت دکتر مو در تهران چقدر است؟

رفع عوارض و مشکلات مو ، با مراجعه به کلینیک پوست و مو تخصصی و با بررسی علت ایجاد کننده به صورت کاملا تخصصی امکان پذیر است . پزشک متخص مو با بررسی علت عارضه ی ایجاد شده و وضعیت بیمار سعی در شناسایی دقیق و تخصصی مشکل خواهد نمود و در صورت لزوم با تجویز داروهای موضعی و دارویی به رفع مشکل اقدام می نماید و هزینه ویزیت دکتر مو بستگی به شدت مشکل و دفعات مورد نیاز مراجعه دارد.

متخصص مو ، با گذراندن تحصیلات خود به مدت ۶ سال در رشته پزشکی عمومی و پس از آن نیز با گذراندن دو سال تحصیل در یکی از شاخه های تخصصی چون پوست و مو ، به دریافت تخصص در زمینه مو نایل می گردد .

رشته تخصصی مو دارای ظرافت و حساسیت بسیار بالایی می باشد که اعمال هر گونه روش درمانی و زیبایی در این زمینه ، به طور معمول با هزینه بالایی صورت می پذیرد.

به طور کلی می توان گفت که خدمات ارائه شده در زمینه ی مو به دلیل حساسیت این بافت مرده و مراقبت های لازم مرتبط با آن هر ساله با سیر صعودی، با هزینه های بیشتری انجام می شود .

هزینه ویزیت دکتر مو

هزینه ویزیت دکتر مو در تهران

هر ساله میزان افزایش نرخ ویزیت پزشکان عمومی ، متخصص و فوق تخصص در بخش های دولتی و خصوصی با افزایش ۱۰ درصدی روبرو است .

اما در سال ۹۶ ، با تصویب هیات وزیران ، رشد کلی تعرفه های پزشکی پنج درصد اعلام شد .

از این رو در بخش دولتی ویزیت پزشکان متخصص ۱۳ هزار و ۸۶۰ تومن و در بخش خصوصی ویزیت پزشکان متخصص به ۳۶ هزار و ۲۲۵ تومان افزایش یافت ، که می توان گفت که هزینه ویزیت دکتر مو نیز ، ۳۶ هزار و ۲۲۵ تومان خواهد بود .

 با تصویب هیات وزیران و تعیین مقدار نرخ افزایش ویزیت ، کلیه پزشکان متخصص از جمله پزشکان متخصص مو موظف به رعایت دریافت ویزیت تعیین شده هستند ، به گونه ای که حق ویزیت دریافتی یک متخصص مو در تهران با حق ویزیت یک متخصص مو در هر شهر دیگری از کشور یکسان و برابر با نرخ تعیین شده خواهد بود .

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

سوالات متداول

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *