فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین (کاشت مو و ابرو)
22221000
: شماره تماس

نکات مهم قبل از عمل زیبایی پوست

عمل زیبایی پوست
  • ۱۰ تیر ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 243 بازدید
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

نکات مهم قبل از عمل زیبایی پوست

همواره آگاهی از مراقبت های قبل و بعد از عمل های زیبایی در دستیابی به نتایج مطلوب از عمل  و کاهش عوارض پس از عمل بسیار تاثیرگذار خواهد بود ، به گونه ای که حتی وضعیت سلامتی فرد در حین عمل با رعایت نکات مراقبتی قبل از عمل ، به راحتی تحت کنترل خواهد بود ، از این رو در این مقاله ، نکات مهم قبل از عمل زیبایی پوست مورد بررسی قرار گرفته شده است .

عمل زیبایی پوست

در رابطه با عمل زیبایی پوست می توان عنوان نمود که به این عمل زیبایی در اصطلاح پزشکی لیفتینگ یا لیفت پوست گفته می شود ، این عمل زیبایی با روش های مختلف جراحی زیبایی صورت می پذیرد که برخی از این روش ها روی پوست و برخی دیگر علاوه بر پوست ، بر روی عضلات ریز نیز انجام می شوند ، لذا این نوع عمل زیبایی می تواند در نواحی مختلف سطحی یا عمقی پوست صورت پذیرد .

لیفتینگ پوست با ایجاد بیحسی موضعی ، طی ۳ الی ۴ ساعت با ایجاد برش هایی در خط مو و در داخل چروک های طبیعی صورت ، انجام می شود .

لیفت صورت با نخ جذبی

نکات مهم قبل از عمل زیبایی پوست

رعایت نکات مهم قبل از عمل زیبایی پوست ، جهت کنترل وضعیت سلامتی فرد در حین عمل می باشد ، بدین طریق می توان علائم حیاتی فرد را کنترل و در سطح نرمالی از وضعیت سلامتی نگه داشت ، لذا موارد زیر را قبل از عمل زیبایی پوست رعایت کنید :

  • به منظور جلوگیری از تداخل دارویی و ایجاد هر گونه مشکل حین عمل ، از دو هفته قبل از عمل تا یک هفته بعد از عمل لیفتینگ صورت باید از خوردن داروهایی نظیر ایبوپروفن ، ایندومتاسین ، پیروکسیکام ، مفنامیک اسید و آسپیرین خودداری کرد .
  • قبل از عمل زیبایی صورت ، اگر به هر دلیلی ، فرد نیاز به مصرف مسکن داشت ، فقط از استامینوفن ساده یا استامینوفن کدئین‌دار می تواند استفاده نماید .
  • حتما قبل از عمل لیفتینگ صورت ، شب قبل حمام کنید و سر خود را به خوبی شست و شو نمائید تا پس از عمل نیازی به حمام رفتن نداشته باشید .
  • قبل از ورد با اتاق عمل ، صورت باید از هر گونه آرایشی کاملا پاک شده باشد ، لذا صورت را کامل با پاک کننده ی قوی و مناسب شست و شو دهید .
  • شب قبل از عمل به مقدار لازم خواب شبانه داشته باشید تا برای عمل سرحال و پر انرژی باشید .
  • شب قبل از عمل ، شام سبکی بخورید و از پرخوری و آشامیدن زیاد پرهیز کرد .

کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *