همه چیز درباره مزایا و معایب کاشت ابرو

همه چیز درباره مزایا و معایب کاشت ابرو

همه چیز درباره مزایا و معایب کاشت ابرو

در اثر عوامل مختلفی ممکن است که موی ابرو در افراد مختلف بخصوص خانم ها شروع به ریزش و کم پشت شدن نماید ، برداشتن بیش از حد با موچین ، سوختگی ، جراحی و ایجاد زخم در ابرو  عوامل عمده ی ریزش موی ابرو هستند .

در چند سال اخیر با کم پشت شدن مو در ابرو ، تاتوی ابرو که در واقع نوعی خالکوبی در ابرو می باشد ، جهت جبران نواقص ابرو رواج بسیاری یافته است .

بسیاری از خانم ها به دلیل ناراضی بودن از شکل و حالت ابرو خود با داشتن موی کافی در این ناحیه ، روش تاتو را انتخاب می کنند اما تاتو کردن خود معایب فراوانی دارد.

بی روح شدن رنگ تاتو پس از مدتی ، نیاز به ترمیم مجدد تاتو ، غیرطبیعی بودن آن و احتمال انتقال بیماری واگیردار به دلیل انجام آن در مراکز غیر تخصصی باعث شده تا بر تعداد طرفداران روش کاشت موی طبیعی در ابرو افزوده گردد .

جهت کاشت موی طبیعی در ابرو ، از موهای پشت گوش فرد استفاده می گردد ، زیرا این موها بیشترین شباهت را با موی ابرو دارند و از تعداد موهای خارج شده از پشت گوش تنها فولیکول خارج شده از این موها که هم رنگ وهم ضخامت با موی ابرو هستند ، مورد استفاده قرار می گیرند .

پس از برداشت فولیکول های مناسب مو از پست گوش ، ناخالصی ها از آنها جدا شده و با روش های مناسبی مانند روش کاشت FIT ، تعداد فولیکول لازم در جهت و زاویه ی مناسب در خط رویش طراحی شده ی ابرو با دقت بالایی با ایجاد منافذ بسیار ریز کاشته می شوند .

دقت و ظرافت به کار رفته در هنگام کاشت ابرو توسط پزشک متخصص مو عامل اصلی موفقیت کاشت موی طبیعی در ابرو می باشد .

کاشت ابرو

 

از آنجا که در این عمل بسیار ظریف و حساس از موی طبیعی خود فرد استفاده می گردد ، فولیکول های مو به خوبی پیوند خورده و پس از مدتی شروع به رشد می کنند .

عمل زیبایی کاشت ابرو نیز مانند دیگر عمل های زیبایی دارای معایب و مزایایی است :

● مزایای کاشت ابرو

■ رهایی از دغدغه ی کشیدن ابروی مناسب با مداد ابرو

■  زیبایی طبیعی ابروهای پرپشت

■ ایجاد حالت های مختلف در برداشت ابرو

■ زیبا نمودن حالت و رنگ چشم با رنگ نمودن موی ابرو

معایب کاشت ابرو

● از آنجا که فولیکول های مورد نیاز کاشت ابرو از موهای پشت گوش فرد برداشت می شوند ، این موها پس از پیوند در ابرو و شروع به رشد کردن ، به مانند موهای سر رشد زیادی خواهند داشت که برای طبیعی جلوه دادن آنها نیاز به اصلاح و کوتاهی مرتب و مداومی خواهد بود .

● هزینه بالای انجام این عمل زیبایی در مقایسه با روش های تاتوی ابرو

منبع: کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی ایران نوین

تگها : FIT

 

پشتیبانی آنلاین