نمونه و نتایج کاشت مو

نمونه و نتایج کاشت مو

نمونه و نتایج کاشت مو

کاشت مو و پیوند مو در افرادی که به طاسی و ریزش مو در نواحی مختلف سر دچار شده اند ، جوانی و زیبایی را به آنها باز می گرداند .

افراد کم مو ، با کاشت مو به صورت دائمی مشکل کم مویی خود را برطرف می سازند .

کاشت و پیوند مو به روش های مختلفی انجام می شود که در این میان روش کاشت مو به شیوه ی FIT، FUT و روش ترکیبی FIT و FUT رایج ترین روش های کاشت موی طبیعی می باشند .

در روش FIT ، بدون جراحی و بخیه زدن ، فولیکول موها به صورت چند تایی توسط پانچ های ریز و مخصوص ازعمق سه تا چهار میلی متری خارج می شود و پس از جدا سازی این فولیکول ها از چربی و پوست های اضافی ، توسط شکاف های ریز و سوزن های مخصوص در ناحیه و خط رویش طراحی شده با دقت بالایی به صورت تک به تک پیوند زده می شوند .

کاشت مو به روش FIT

در روش FIT امکان آسیب به فولیکول مو در هنگام خارج کردن آن از پوست سر وجود دارد ،با این روش فولیکول های کمتری در مقایسه با روش FUT از پوست محل اهداء کننده خارج می شود ، به همین دلیل از این روش جهت کاشت مو در نواحی کم وسعت ناحیه ی سر، ابرو، مژه ، ریش و سبیل استفاده می گردد .

در روش FUT ، پزشک متخصص با جراحی و بیحسی موضعی ، نوار باریکی از موهای فرد را از بانک موی پشت سر او خارج می کند ،سپس محل اهداء کننده ی مو بخیه زده می شود و فولیکول های جدا شده از پوست و مو نیز در نهایت با دقت فراوان در خط رویش طراحی شده ، با ایجاد شکاف های بسیار ریز پیوند زده می شوند .

در روش FUT حجم بیشتری از فولیکول های سالم مو حاصل می گردد و سرعت عمل در این روش نسبت به روش FIT بالاتر می باشد .

روش ترکیبی FIT و FUT نیز جهت کاشت مو  با توجه به تراکم مورد نیاز در چند ناحیه از سر استفاده می شود و نتیجه حاصل نیز تراکم مناسب با خط رویش بسیار طبیعی خواهد بود .

انتخاب هر یک از این روش ها با توجه به شرایط بانک موی پشت سر فرد و تراکم مورد انتظار انجام می شود .

نمونه های حاصل از کاشت مو در روش های گفته شده با خط رویش طبیعی و تراکم مناسب بسیار طبیعی بوده و زیبایی چهره ی فرد را دو چندان می کند .

از آنجا که نمونه های حاصل از کاشت مو بسیار طبیعی بوده و چهره ی فرد را بسیار جذاب می کند ، می توان گفت که نتایج حاصل از کاشت مو همواره مورد رضایت افراد مختلف بوده و دیگران با مقایسه ی عکس های قبل و بعد از عمل فرد ، به انجام چنین عمل های زیبایی در جهت جوان سازی چهره ترغیب می شوند .

پس از عمل کاشت پیوند و رویش طبیعی موها و ایجاد خط رویش طبیعی ، تشخیص موهای پیوندی امکان پذیر نخواهد بود .

موهای پیوندی رشد کرده پس از عمل کاشت مو به صورت دائمی هستند و می توان آنها را کوتاه و اصلاح نمود .

تگها : کاشت مو , FUT , FIT , روش ترکیبی

 

پشتیبانی آنلاین