روش های کاشت مو با دستگاه

روش های کاشت مو با دستگاه

روش های کاشت مو با دستگاه

در روش های متداول و موفق کاشت مو مانند روش FUT ، پزشک معالج جهت برداشت مو از بانک موی فرد و کاشت آن در خط رویش طراحی شده ، از روش جراحی جهت برداشت نواری فولیکول های مو  و ایجاد شکاف های ریز توسط جراحی برای کاشت فولیکول های پیوندی استفاده می کند .کاشت مو با دستگاه

دقت و ظرافت پزشک در حین برداشت و کاشت فولیکول های مو تعیین کننده ی موفقیت عمل زیبایی کاشت مو می باشد که در حین عمل به پزشک فشار و خستگی زیادی وارد می گردد ، از این رو احتمال خطا و آسیب به فولیکول های مو همواره وجود دارد .

در روش جدید کاشت مو با دستگاه مشکلات روش های قدیمی برطرف شده است و با سرعت بالاتری می توان فرآیند کاشت مو را انجام داد .

کاشت مو با دستگاه اتوماتیک SAFER :

در این روش کاشت مو که نیازی به جراحی نیست ، با استفاده از مکش میکرو پانچ های دستگاه الکتروپنوماتیک  عمل برداشت و کاشت فولیکول های پیوندی به طور کاملا اتومات و سریع انجام می شود .

با بیحسی موضعی  و کوتاه نمودن منطقه ی موهای بانک پشت سر فرد ، به کمک دستگاه عمل برداشت فولیکول های مو صورت می پذیرد ، سپس موهای استریل شده در دستگاه توسط پانچ های آن بدون نیاز به جراحی برای ایجاد شکاف در خط رویش طراحی شده توسط پزشک با سرعت بالایی  پانچ می گردند .

با کمک دستگاه اتوماتیک SAFER  ، پزشک می تواند گرافت های 100 درصد سالم را از بانک موی پشت سر فرد در کمترین زمان ممکن خارج نماید .

به هنگام کاشت فولیکول ها توسط دستگاه اتومات کاشت مو ، با سرعت بالایی هر گرافت توسط  پیستون تنظیم شده ای در یک سوراخ پانچ شده قرار می گیرد .

روش کاشت مو توسط دستگاه اتوماتیک SAFER شبیه به روش کاشت مو به شیوه ی FIT می باشد که در آن نیز از دستگاه دستی پانچ استفاده می شود ، با این تفاوت که عمل برداشت و کاشت فولیکول های پیوندی با سرعت بالاتری بدون خستگی و خطای پزشکی و نیز با درصد بالای فولیکول های استخراج شده ی سالم صورت می پذیرد .

با کمک دستگاه اتوماتیک SAFER ، زمان انجام عمل زیبایی کاشت مو به نصف رسیده و بیمار درد کمتری را تحمل خواهد کرد .

سرعت ،دقت ، غیرتهاجمی بودن ، خونریزی کمتر، دوره ی نقاهت کوتاه تر ، مدیریت کلی اجرای تکنیک عمل ، عدم خستگی چشمی پزشک ، درد کمتر و موفقیت بالاتر از مزایای استفاده از روش کاشت مو توسط دستگاه اتوماتیک SAFER  نسبت به دیگر روش های متداول کاشت مو می باشد .

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

تگها : FUT , FIT

 

پشتیبانی آنلاین