تازه های کاشت مو و پیوند مو

تازه های کاشت مو و پیوند مو

تازه های کاشت مو و پیوند مو

کاشت مو و پیوند مو از جمله روش های نوین و کاربردی رفع دائمی کم پشتی و طاسی در افراد مختلف می باشد. کاشت مو و پیوند مو

عمل کاشت مو و پیوند مو در دسته ی عمل های زیبایی قرار دارد که توسط جراح متخصص پوست و مو در مراکز و کلینیک های معتبر زیبایی صورت می پذیرد .

 سال های بسیاری است که این عمل زیبایی ، با ایجاد تراکم و پوشش مناسب معضل کم پشتی و طاسی را برطرف نموده است .

اما در مورد تازه های این عمل زیبایی می توان گفت که روش های مختلفی هر روزه وارد  عرصه ی این عمل می شوند به گونه ای که در تبلیغات کلینیک ها با القاب و عناوینی چون ؛ جدیدترین روش کاشت مو ، جدیدترین روش کاشت مو بدون عوارض ، جدیدترین روش کاشت و پیوند مو بدون جراحی و .... خود را در معرض دید هر چه بیشتر متقاضیان این عمل زیبایی قرار می دهند .

اما آیا این تبلیغات گویای حقیقت روش های جدیدالورود عمل زیبایی کاشت و پیوند مو هستند ؟

دو روش کاشت و پیوند موی  FIT و FUT و یا ترکیبی از این رو روش ؛ در حال حاضر متداول ترین و موفق ترین روش های کاشت و پیوند مو هستند که در کلینیک ها و مراکز معتبر و به روز دنیا مورد استفاده قرار می گیرند .

این دو روش با  امتحان و آزمایش بر تعداد زیادی افراد مختلف در سرتاسر دنیا به خوبی آزمون خطا و سنجش خود را پس داده اند ، نتایج کاشت موفقیت آمیز ، عوارض کم و موقتی ، رضایت بیمار و .... از جمله دلایل اصلی به کارگیری متخصصین زیبایی از روش های مورد نظر می باشد .

در این میان که همچنان روش های FIT و FUT برای کاشت مو افراد مختلف مورد استفاده قرار می گیرد ، روش های جدید مختلفی پا بر عرصه ی رقابت در عمل کاشت مو می گذارند که هنوز هیچ کدام نتوانسته از نتایج موفقیت آمیز حاصل از این دو روش برتری داشته باشد .

از آنجا که عمل زیبایی کاشت مو به دلیل محدود بودن بانک موی فرد و حساسیت فولیکول های مو از جمله عمل های ظریفی است که جهت پیوند خوردن موهای کاشته شده ، به مراقبت بسیاری نیاز دارد ، روش های جدید با عوارض زیاد ، عدم ایجاد تراکم مناسب و از بین رفتن بانک موی فرد ، نتوانسته اند که به خوبی با روش های FIT و FUT رقابت نمایند .

نمی توان به روش های جدید الورود به صرف جدید بودن و تبلیغات کذب و اغراق آمیز اعتماد کرد ، بلکه انتخاب و بکارگیری روش هایی که امتحان خود را در طی سالیان دراز توسط افراد مختلف از سرتاسر دنیا پس داده اند می توان با ریسک بسیار کمتری اعتماد کرد و به نتیجه ی مطلوب تری دست یافت .

رشد و پیشرفت حواشی روش های متداول کاشت و پیوند موی FIT و FUT در جهت دستیابی به نتایج مطلوب و کاهش عوارض پس از عمل از تازه های مورد قبول عمل کاشت و پیوند مو می باشد .

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

تگها : درمان ریزش مو , طاسی

 

پشتیبانی آنلاین