فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین (کاشت مو و ابرو)
22221000
: شماره تماس

مزایا و فواید عمل زیبایی جراحی پوست دست

جراحی پوست دست
  • ۲۴ تیر ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 712 بازدید
[تعداد: 7    میانگین: 2.4/5]

مزایا و فواید عمل زیبایی جراحی پوست دست

دست ها به دلیل قرار گرفتن در معرض محیط بیرون و بسیاری از آلودگی ها ، زودتر از دیگر نواحی بدن به شکلات و عوارض پوستی دچار می شوند ؛ ترک ، رگ های برجسته و کلفت ، کک و مک ، خشکی ، تیرگی پوست و … از جمله مشکلات پوستی ناحیه دست ها هستند که می توان با عمل زیبای پوست دست وضعیت آن را بهبود بخشید ، از این رو در این مقاله جراحی پوست دست مورد بررسی قرار گرفته شده است .

جراحی پوست دست

در رابطه با جراحی پوست دست می توان عنوان نمود که جوانسازی پوست دست به روش جراحی ، در واقع همان روش های غیرجراحی جوانسازی پوست دست است که هیچ گونه برش و جراحی در آن انجام نمی شود ؛ لایه برداری شیمیایی پوست، تزریق ژل( چربی و کلاژن ) ، لیزر درمانی و میکرودرم ابریژن روش هایی هستند که به کمک آن می توان به جوانسازی و زیباسازی پوست دست ها اقدام نمود .

عمل زیبایی دست

با روش های جوانسازی پوست می توان تغییرات زیر را بر روی پوست دست اعمال نمود:

  • لایه برداری شیمیایی : لایه ی سطحی پوست را می توان با مواد شیمیایی از روی پوست دست برداشت ، با این کار لکه های حاصل از کاهش شفافیت پوست و افزایش سن از روی پوست برداشته خواهند شد و پوست دست به شکل مطلوبی جوان و شاداب خواهد شد .
  • میکرودرم ابریژن : در این روش ، در اثر سایش ذرات کریستال اکسید آلومینیوم با پوست ، ضمن لایه برداری سطحی پوست ، کلاژن سازی و تولید الاستین برای ترمیم و بازسازی پوست تحریک خواهد شد که در نتیجه شاهد از بین رفتن بسیاری از مشکلات پوستی نظیر ؛ کک و مک ، تیرگی ، خشکی ، زبری و …. خواهیم بود .
  • لیزر درمانی پوست : لیزر درمانی پوست دست موجب لایه برداری و تولید کلاژن و الاستین بیشتر خواهد شد ، لذا رگ های ناهموار و لکه های تیره پوستی را می توان با لایه برداری پوست دست ، طی چند جلسه درمان کاهش داده و وضعیت پوست را بهبود بخشید .
  • مواد تزریقی : تزریق ژل های مخصوص ، چربی طبیعی خود بدن و نیز تزریق ژل کلاژن به زیر پوست دست موجب بالا آمدن و ایجاد حجم مناسبی از بافت زیر پوست خواهد شد که در نتیجه می توان چین و چروک ، رگ های بیرون زده و تیره گی پوست را برطرف نمود لذا پوست دست به شکل مطلوبی جوان تر و شاداب تر خواهد شد .

جراحی پلاستیک دست

فواید جراحی زیبایی دست

به کمک روش های جوانسازی پوست دست می توان ظاهر پوست دست ها را سالم و جوان کرد ، اعتماد به نفس را در فرد افزایش داد ، سن فرد را کاهش داد و از زیبایی و طراوت دست ها لذت برد .

ظاهر نامطلوب ، فرسوده و تیره ی پوست دست ، به شدت موجب ناراحتی فرد می گردد که در اثر روش های جوانسازی پوست دست ، به شکل موثری مشکلات این ناحیه برطرف خواهد شد .

کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *