فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره در تلگرام مشاوره در تلگرام

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

مرکز کاشت مو نوین هیر

هزینه و قیمت پیوند مو در تهران
  • ۱۹ دی ۱۳۹۶
  • بدون نظر
  • 117 بازدید
[تعداد: 2    میانگین: 3/5]

مرکز کاشت مو نوین هیر

روش FIT به عنوان جدیدترین، بی عارضه ترین و پرپشت ترین روش پیوند مو در دنیا از جمله روش هایی است که در مرکز کاشت مو طبیعی نوین هیر استفاده می شود. روش FIT یا روش کاشت مو کم مویی، برای نخستین بار در ایران در مرکز کاشت مو نوین هیر اجرایی شد. تیم نوین هیر مفتخر است دستیابی به بالاترین آمار مراجعین ترمیم مو و تقویت مو و دستیابی به بیشترین تراکم کاشت مو و ابرو در اولین نوبت را در زمره افتخارات خود قرار دهد. آنچه تیم نوین هیر را در مسیر موفقیت قرار داده است اعتقاد بر این اصل است که کاشت مو علاوه بر علم پزشکی به هنر و تجربه نیز نیاز دارد تا فرد را به زیبایی مورد رضایت وی برساند.

نوین هیر

چرا کاشت مو در نوین هیر ؟

شاید آنچه ذهنیت بسیاری از مردم را در مورد کاشت مو تغییر داده است، روش نامناسبی است که سابقاَ برای کاشت مو به کار گرفته می شد و چهره ای مصنوعی و غیر طبیعی به فرد می داد. در روش های ابتدایی، گرفت های ۴-۵ میلیمتری با ۱۵ الی ۲۰ تار مو تهیه می شد که هرچه سن فرد بالاتر رفته و ریزش موی وی شدیدتر می شد، حالت غیر طبیعی چهره فرد پس از کاشت نمایان تر می شد. اما با پیشرفت علم پزشکی در زمینه کاشت مو، جراحان به مینی گرفت ها (حاوی ۵-۱۰ تار مو) و میکروگرفت ها (حاوی ۱-۳ تار مو) روی آوردند .

این پیشرفت شامل انواع روش های برداشت مو از پشت سر، نحوه ترسیم خط مو در جلوی سر، متدهای جایگذاری گرفت ها در سر، شیوه بی حسی و آموزش پرسنل فعال در زمینه کاشت مو نیز شده است. هنر جایگذاری مینی گرفت ها در سر توسط متخصصین خبره نیز به حصول نتایج شگفت انگیز کاشت مو کمک نموده است.

سوالات متداول

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *