فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین (کاشت مو و ابرو)
22221000
: شماره تماس

مراحل کشیدن چروک پیشانی با نخ کاگ

کشیدن چروک پیشانی
  • ۲۲ مهر ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 507 بازدید
[تعداد: 4    میانگین: 3/5]

مراحل کشیدن چروک پیشانی با نخ کاگ

هنگامی که چین و چروک صورت ظاهر می شوند ، فرد چهره ای خسته و مسن تر خواهد داشت ، لذا همواره افراد بسیاری به دنبال روش های درمانی موثر این چروک هستند ؛ در همین راستا در این مقاله ، مراحل کشیدن چروک پیشانی با نخ کاگ مورد بررسی قرار گرفته شده است .

چین و چروک های ناحیه پیشانی در اثر فعالیت عضلات پرکاری این ناحیه ، نور آفتاب و افزایش سن ایجاد می شوند و به شکل افقی و چین و شکن های عمیق هستند.

نخ کاگ برای کشیدن چروک پیشانی 

به منظور رفع موثر چروک پیشانی می توان از عمل زیبایی کشیدن چروک پیشانی با نخ کاگ استفاده کرد ، این نخ ها دارای خارهایی بر روی سطح خود هستند که می توانند در پوست بدن فرو رفته و چسبندگی بهتری ایجاد کرده و سبب بالا کشیدن و لیفت سریع ناحیه پیشانی شوند .

استفاده از نخ کاگ از سایر نخ های لیفت گران تر می باشد .

هزینه کشیدن پوست پیشانی با نخ

مراحل لیفت پیشانی با نخ کاگ

  • ابتدا در محل پیشانی ، بیحسی موضعی ایجاد می شود تا فرد درد خاصی را احساس نکند و نیازی به بیهوشی عمومی نیست .
  • پزشک متخصص با دقت ، نخ های کاگ را در عمق مناسب به زیر پوست تزریق می کند ، این کار توسط سوزن های استریل و مخصوصی که نخ های کاگ به آن متصل می شوند ، صورت می پذیرد
  • قرار دادن تعداد نخ های کاگ برای هر فرد در پیشانی متفاوت می باشد ، پس از قرار دادن نخ ها در زیر پوست ، این نخ ها سبب کشیدگی پوست و افزایش فرآیند کلاژن سازی پوست خواهند شد ، در نتیجه شاهد رفع موثر چین و چروک های ناحیه ی پیشانی خواهیم بود .

لیفت پیشانی با نخ کاگ

ماندگاری و هزینه کشیدن پوست پیشانی با نخ کاگ

حدود ۶ الی ۹ ماه طول می کشد تا نخ های کاگ جایگذاری شده در زیر پوست ، جذب شوند اما اثرات جوانسازی و رفع چروک آنها ، حدود ی و نیم الی دو سال باقی خواهد ماند .

هزینه کشیدن چروک پیشانی با نخ کاگ با توجه به دستمزد پزشک متخصص ، تعداد نخ های مورد نیاز و کیفیت نخ های مورد استفاده تعیین می شود .

کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *