فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
کلینیک تخصصی پوست و مو ایران نوین (کاشت مو و ابرو)

همه چیز درباره متدهای پیوند موی بدن

پیوند موی بدن
  • ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 98 بازدید
[تعداد: 1    میانگین: 4/5]

همه چیز درباره متدهای پیوند موی بدن

طی سال های متمادی پیشرفت های شایانی در زمینه ایجاد متدهای پیوند موی بدن مشاهده شده است که تمامی این متد و روش ها نشانگر عملی بسیار مهم و باارزش در جهت حفظ زیبایی ظاهری و اعتماد به نفس افراد می باشد. امروزه متد های پیوند مو با جراحی های فوق العاده ساده و کم خطری همراه است که متخصصین آن با انجام روش های بسیار ظریف و حساس توانسته اند نتایج مطلوب و باارزشی را کسب کرده و زیبایی طبیعی را به چهره شما بازگردانند و تاثیرات مثبتی را بر وضعیت روحی و روانی شما بگذارند.

تاثیر و نقش مو بر ظاهر و زیبایی

همواره یکی از مهم ترین ارکان اصلی زیبایی چهره در افراد اعم از آقایان و بانوان و کودکان در سنین مختلف به ویژه نوجوانی و جوانی موهای سر می باشد. زیبایی موها سبب زیباتر شدن آرایش چهره و جذاب تر شدن صورت می شود.

پیوند موی بدن

بدون شک کم پشت شدن مو یکی از مسائل نگران کننده در خانم ها و آقایان می باشد و تاثیرآن تا حدی است که موجب نارضایتی و وضعیت نامطلوبی در افراد می شود. به گونه ایی که افراد با اعتماد به نفس کمتری در اجتماع حاظر می شوند، گاهی نیز ممکن است موجب حذف راوابط عاطفی شده و شخص تمایلی به حظور در اجتماع را نداشته باشد.

شرایط لازم برای انجام متد های پیوند مو بدن

یکی از مهم ترین و اصلی ترین نکاتی که در هنگام مراجعه به کلینیک پوست و مو و هم چنین انجام متدهای مختلف پیوند مو باید به آن توجه شود، شرایط لازم و کافی برای کاندید شدن در انجام عمل پیوند مو می باشد تا بتوان به نتایج مطلوب و لذت بخشی دست پیدا کرد. شرایطی که برای انجام متد های پیوند موی بدن لازم و ضروری می باشند شامل:

  • سن
  • وضعیت سلامت
  • میزان وضعیت پوست بدن(شلی و سفتی)
  • کمیت و کیفیت موهای نواحی مختلف بدن
  • انواع متد های پیوند موی بدن

آیا تقویت مو به روش سنتی مؤثر است؟

متد FUT: در این روش که در حال حاظر یکی از مطمئن ترین و پرکاربردی ترین روش های پیوند مو در ایران به شمار می آید و با استفاده از آن می توان به نتیج قطعی و مورد دلخواه خود دست یافت، برداشت و پیوند مو با نوارکوچکی همراه با بی حسی موضعی صورت می گیرد و معمولا محل پیوند و ترمیم مو دیده نمی شود و سرعت عمل آن طی ۳تا ۵ ساعت می باشد

متدFIT: در این روش به وسیله پانچ از ناحیه بانک مو عمل ترمیم و پیوند صورت می گیرد و معمولا افرادی که ناحیه پیوند موی محدودی دارند از این متد استفاده می شود

هزینه و قیمت متدهای مختلف پیوند موی بدن

تعین هزینه و قیمت متد های پیوند موی بدن به عوامل مختلفی بستگی دارد و می توان گفت تعین این هزینه و قیمت در میان افراد مختلف متفاوت می باشد. زیرا تعین شدت و مکان ریزش مو تا حد زیادی در تعین هزینه نقش اساسی ایفا می کند. مهم ترین عوامل تعین کننده هزینه متدهای پیوند موی بدن عبارتند از:

تعداد پیوندها

تعداد جلسات

نوع گرفت یا پیوند های موی بدن

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

برچسب‌ها

سوالات متداول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *