لیپوماتیک

پیکر تراشی - بادی جت

لیپوماتیک


لاغری موضعی با لیپوماتیک

 

لیپوماتیک یه همان لاغری موضعی یکی از روش هایی است که بدون نیاز به ورزش های سنگین و یا رژیم های سخت میتوانید به اندام ایده عال و زیبا ظرف مدت زمان بسیار کوتاهی برسید. لیپوماتیک موضعی برای افرادی که چاقی موضعی دارند و یا به صورت کلی چاق میباشند میتواند مورد استفاده قرار بگیرد

دستگاه لیپوماتیک، نوع پیشرفته دستگاه ساکشن است که از آن برای در هم شکستن سلول های چربی زیر پوست و انتقال آنها به بیرون بدن استفاده می شود. تکنولوژی دقیق دستگاه لیپوماتیک سبب تفاوت کلی آن از دستگاه لیپوساکشن شده است. 

عمل لیپوماتیک، یک روش مطمئن و سریع در پیکرتراشی است که شاید نسبت به ویژگی های منحصر به فرد آن بی اطلاع باشید.. با این روش، به راحتی و با کمترین درد و ناراحتی می توان چربی جمع شده در نواحی مختلف بدن از قبیل شکم، پهلو، ران، بازو و ... را از بین برد. 

 

 

پیکر تراشی - بادی جت

 

لیپوماتیک بازو و شکم

ممکن است شما از دست چربی های انباشه شده در اطراف شکمتان که با ورزش و رژیم از بین نمی روند، کلافه شده باشید. به گفته انجمن آمریکایی جراحی پلاستیک زیبایی آمریکا، لیپوماتیک در حال حاضر محبوب ترین شکل جراحی زیبایی در ایالات متحده است. در حالی که هیچ راه جادویی برای از بین بردن چربی های شکم وجود ندارد، لیپوماتیک ممکن است راه حلی آسان و راحت باشد. اگر شما جز کسانی هستید که لیپوماتیک را برای از بین بردن چربی های شکمشان در نظر گرفتن، چند نکته است که باید قبل از انجام آن بدانید.

لیپوماتیک شکم چه کار می کند؟

لیپوماتیک شکم چه کاری را نمی تواند انجام دهد؟

چه کسی می تواند لیپوماتیک انجام دهد؟

پیکر تراشی - بادی جت

 

افراد نیازمند لیپوماتیک

 لیپوماتیک در سن بالای 18 سال انجام میشود گرفتن بهترین نتیجه برای اشخاصی که اضافه وزن زیادی ندارند بسیار دیده شده. لیپوماتیک در این افراد بصورت موضعی تاثیر خوبی دارد. پیشنهاد میشود که چند ماه قبل از انجام لیپوماتیک نسبت به کم متناسب کردن وزن خود اقدام کنید. در این زمینه مشاوران تغذیه برای انجام لیپوماتیک کمک های مفیدی انجام میدهند.

روش لیپوماتیک توسط سازمان FDA تأیید شده و از جمله های روش های مطمئن تناسب اندام به حساب می آید. افرادی که سابقه بیماری های قلبی، قندی و عروقی دارند از انجام عمل لیپوماتیک منع شده اند. به علاوه در صورت ابتلای بیمار به فشار خون بالا، حتما باید به پزشک اطلاع داده شود. 

 

 

 

پیکر تراشی - بادی جت

موارد استفاده لیپوماتیک

در این روش لیپوماتیک در نواحی مختلف بدن امکان اصلاح فرم وجود دارد :

 

مزایای لیپوماتیک نسبت به سایر روش هالیپوماتیک

در روش لیپوماتیک، لوله ای فلزی به نام کانولا، سلولهای چربی انباشته در زیر پوست را به روش فیزیکی در هم شکسته و آن ها را بیرون کشیده و تخلیه می کند. سلول های چربی تخلیه شده پس از عمل لیپوماتیک، کاملاً زنده هستند و امکان استفاده از آنها در تزریق چربی وجود دارد. درد ناشی از عمل لیپوماتیک بسیار خفیف است و بیمار دوره نقاهت کوتاهی را پس از عمل طی می کند. همچنین طول مدت انجام عمل لیپوماتیک نیز بسیار کوتاه است. در روش لیپوماتیک، احتمال آمبولی چربی و عفونت بسیار کم می باشد. از آنجایی که لیپوماتیک، همزمان عمل لیفت پوست را نیز انجام می دهد، افتادگی پوست بعد از این عمل مشاهده نشده و ظاهر بهتری بعد از عمل نسبت به روش های دیگر پیکرتراشی در فرد ایجاد می کند. 

 
 

 

 

 

لیپوماتیکبهترین کاندیدای لاغری با لیپوماتیک

روش پیکرتراشی به وسیله لیپوماتیک، از جمله روش های بدون درد و با کمترین ریسک عوارض جانبی می باشد. قبل از انجام عمل، پزشک متخصص لیپوماتیک شرایط بیمار را بررسی می کند تا از عدم وارد آمدن آسیب در اثر عمل به بدن بیمار در مطمئن شود. در بسیاری از موارد، افرادی با چاقی های بیش از حد، برای عمل لیپوماتیک مراجعه می کنند. در این حالت، ابتدا رژیم های غذایی خاص به همراه ورزش در مدت زمان مشخص برای بیمار تجویز می شود. در صورتی که لاغری فرد به وسیله تحرک و تغذیه مناسب حاصل نشد، عمل لیپوماتیک انجام می شود. به طور کلی افراد زیر بهترین کاندید انجام عمل لیپوماتیک هستند:

اشخاصی که به هر دلیلی نمی توانند ورزش کنند؛

افرادی که چاقی موضعی دارند؛

بیمارانی که تجمع چربی در تمام بدن آنها به صورت یکنواخت پراکنده نشده است. 

 

 

مقاله های لیپوماتیک را در صفحات زیر مشاهده نمایید.

لیپوماتیک، پیکرتراشی 3 بعدی

لیپوماتیک، پیکرتراشی 3 بعدی لیپوماتیک یک روش پیشرفته جهت تخلیه چربی های موضعی...

بهترین پزشک لیپوماتیک در تهران و ایران

بهترین پزشک لیپوماتیک در تهران و ایران هنگامی که فرد دارای چربی های انباشته شده...

شرایط انجام عمل لیپوماتیک

شرایط انجام عمل لیپوماتیک لیپوماتیک از جمله روش های ایجاد کننده لاغری موضعی در...

چرا باید لیپوماتیک را حتما در کلینیک های...

چرا باید لیپوماتیک را حتما در کلینیک های تخصصی انجام دهیم؟ روش لیپوماتیک در...
پشتیبانی آنلاین