فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین (کاشت مو و ابرو)
22221000
: شماره تماس

لیزر دایود و SHR چه تفاوتی دارند؟

لیزر دایود و SHR
  • ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 2725 بازدید
[تعداد: 10    میانگین: 2.4/5]

لیزر دایود و SHR چه تفاوتی دارند؟

لیزر دایود و SHR دو روش پرطرفدار و جدید برای رفع موهای زائد بدن هستند. با توجه به گسترش جراحی های زیبایی که در جهان در حال انجام می باشند، لیزردرمانی برای زیبایی پوست و مو، لاغری و حذف موهای زائد بدن هم در آقایان و هم در خانم ها بسیار پرطرفداراست.

در لیزر موهای زائد، طول موج مشخصی توسط دستگاه لیزر به منطقه مورد نظر تابانده می شود؛ پرتوس لیزر قدرت زیادی دارد و می تواند تا عمق فولیکول ریشه مو نفوذ کرده و به تدریج رشد موها را متوقف نماید. معمولاً حذف موهای زائد در یک جلسه امکان پذیر نخواهد بود و برای اینکه نتیجه مطلوب و دلخواه فرد حاصل شود باید طی چند جلسه لیزردرمانی بر روی ناحیه تعیین شده انجام شود.

لیزر دایود و SHR

مشخصات لیزر دایود

در روش لیزر دایود، طول موج دستگاه معادل ۸۰۸ نانومتر است و برای انواع تیپ پوست در افراد مختلف قابل اجرا می باشد. لیزرهای دایود مجهز به سیستم های خنک کننده هستند که موجب خنک نگه داشتن سطح پوست در طی عمل لیزر می شود. عوارض استفاده از لیزر دایود به ندرت مشاهده شده است اما در برخی افراد ممکن است قرمزی و تورم ناحیه مورد لیزر اتفاق بیوفتد که این مسأله با مشورت با پزشک متخصص پوست و مو رفع خواهد شد.

عملکرد لیزر دایود چگونه است؟

مشخصات لیزر HSR

لیزر HSR که ترجمه فارسی آن معادل حذف سریع موهای زائد است، یکی از روش های زیبایی پوست می باشد. این روش لیزر در مقایسه با روش لیزر دایود، سرعت بیشتری دارد؛ در روش لیزر SHR، بیمار هیچ دردی احساس نمی کند زیرا پالس هایی که بر روی پوست فرد فرستاده می شوند به قدری سریع هستند که فرد قادر نخواهد بود در یک لحظه اثرات آن را احساس کند.

تفاوت های لیزر دایود و SHR

یکی از تفاوت های اصلی لیزر دایود و SHR ، تفاوت در طول موج دستگاه برای انجام لیزر درمانی است. برای لیزر دایود از طول موج ۸۰۸ نانومتر استفاده می شود در حالی که در روش لیزر SHR طول موج ۶۲۰ نانومتر برای حذف موهای زائد به کار می رود. در لیزر SHR احتمال سوختگی پوست در مقایسه با سایر روش های لیزر بسیار کم تر است.

بهترین مرکز لیزر دایود شهرک غرب

یکی دیگر از تفاوت های لیزر دایود و SHR این است که رشد مجدد موهای زائد با روش لیزر دایود تا مدت زمان های طولانی آغاز نمی شود اما در روش لیزر SHR امکان برگشت پذیری رشد موها بیشتر است. به عبارت دیگر می توان گفت میزان نفوذ پذیری لیزر دایود از لیزر SHR بیشتر است. به هرحال توصیه می شود قبل از انجام لیزردرمانی با پزشک متخصص خود در این رابطه گفت و گو نمایید.

کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد  ایران نوین

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *