فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته) مشاوره ربات تلگرام (24 ساعته)
کلینیک مو،کلینیک پوست ایران نوین (کاشت مو و ابرو)
22221000
: شماره تماس

بهترین لایه بردار گیاهی برای پوست های مختلط

لایه بردار گیاهی
  • ۲۳ خرداد ۱۳۹۷
  • بدون نظر
  • 296 بازدید
[تعداد: 1    میانگین: 4/5]

بهترین لایه بردار گیاهی برای پوست های مختلط

افرادی که دارای پوست مختلط می باشند در مورد انتخاب روش لایه برداری خود دچار مشکل می باشند زیرا تقریبا  محصولات لایه برداری برای این نوع پوست ها در بازار وجود ندارد بنابراین بهترین راه برای لایه برداری این نوع پوست ها استفاده از لایه بردارهای گیاهی می باشد ، در اینجا خواهیم دید بهترین لایه بردار گیاهی برای پوست های مختلط چه نوع لایه برداری می باشد.

پوست های مختلط

افرادی که دارای پوست مختلط می باشند در برخی از نقاط صورتشان چربی زیاد است و برعکس در برخی دیگر از نقاط صورت پوستشان خشک و شکننده می باشد ، افرادی که پوست مختلط دارند در جوانی پوست آنها چرب و در سنین بالا خشک می گردد و ابن نوع پوست ها مستعد جوش صورت می باشند ، مراقبت از پوستهای مختلط قوانین خاص خود را دارد و این افراد باید محصولات آرایشی و بهداشتی مصرف نمایند که با پوستشان سازگاری دارد.

لایه بردارهای گیاهی

افرادی که پوست مختلط دارند به دلیل چرب بودن و خشک بودن همزمان پوست باید از محصولاتی با پایه گیاهی جهت لایه برداری پوست خود استفاده نمایند، استفاده از آب ولرم در شستن پوست و ماساژ پوست با روغن های گیاهی مانند روغن زیتون لایه برداری مناسب برای این نوع پوست ها می باشد.

لایه بردار گیاهی

استفاده از لایه بردارهایی که درصد کمی از الکل دارند چربی پوست مختلط را متعادل می نماید و پوست را نیز خشک نخواهد کرد و باعث تحریک غده های چربی نیز نمی گردد، لایه بردارهای ملایمی مانند خاک رس و استفاده حداقل دو بار در هفته از این خاک آلودگی پوستهای مختلط را از بین می برد و به لایه برداری منظم پوست کمک می نماید و منافذ مسدود شده پوست را باز خواهد کرد.

موادی مانند شکر، عسل، پرتقال ، کیوی، نمک دریایی، جو دوسر،  و آناناس برای لایه برداری پوست مختلط مناسب می باشند و به علت اسیدی بودن پوست را لایه برداری کرده و از آلودگی های محیطی پاک خواهند کرد.

لایه برداری گیاهی با مواد طبیعی در مورد پوست های مختلط سبب می گردد تا آنتی اکسیدان های موجود در این مواد به مبارزه با رادیکال های آزاد و آلودگی های پوست بپردازند و مانع از رشد باکتری در سطح پوست شوند و از این طریق پوست درخشان و شفاف می گردد.

کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *